TPA-EU1A1C20-01-W Grounded universal travel power adapter, 20 W, white Gembrid
    Detaljan opis:
    Uzemljeni univerzalni putni adapter za napajanje s 2 USB priključka za brzo punjenje
    EU Schuko utičnica podržava većinu EU tipova utikača
    GaN tehnologija: kompaktan dizajn i povećana energetska efikasnost
    Type-C priključak podržava 20 W PD, Type-A priključak podržava 18 W QC 3.0
    Uključuje uzemljene US/UK/AU/CN utikače, radi u preko 200+ zemalja
    AC utičnica sa sigurnosnim zatvaračima za djecu
    Zaštićeno osiguračem od 10A
    Ulaz: 100-250 V~, 50/60 Hz, 0,5 A
    Nazivna snaga: 100-250 V~, 10,0 A (Maks. 2500 W)
    Tip utikača: uzemljeni UK/USA/AU/CN
    Tip utičnice: EU Schuko (f)
    Izlaz C: 5,0V= 3,0A, 9,0V= 2,22A, 12,0V= 1,67A (Maks. 20,0 W)
    Izlaz A: 5,0V= 3,0A, 9,0V= 2,0A, 12,0V= 1,5A (Maks. 18,0 W)
    Izlaz C + A: 5,0V= 3,0A (Maks. 15,0 W)
    Potrošnja energije u stanju pripravnosti: <0,1 W
    Efikasnost pri 25% opterećenja: >85,91%
    Efikasnost pri 100% opterećenja: >88,20%
    Prosječna efikasnost u aktivnom stanju: >87,05%
    Osigurač: 10 A (u skladu sa BS1362)
omiljeno patuljak.me prijavi oglas Prijavi oglas podijeli oglas Podijeli oglas
šifra: 28903datum: 10.10.2025 04:30broj pregleda: 233
Slični oglasi
/kes/slike/nema_slike1.png
Zvucnik Bluetooth speaker 5W, crvena Gembird SPK-BT-15-R
  • Stanje: Novo
  • Ostalo u kompjuteri
/kes/slike/nema_slike1.png
Goobay HDMI kabal 61150 1m 2.0
  • Stanje: Novo
  • Ostalo u kompjuteri
Goobay 11614 RCA na RCA zensko zenski
Mreni kabal Gembird PP12-0.5M
Punja Apple MACBOOK 18.5V, 4.6A MAGSAFE 1
Goobay produzni kabal 5m 3G 1.5 93094 crni
Gamepad Gembird 2 komJPD-UB2-01
  • Proizvođač GMB Gaming
Mreni kabal CAT 6 PP6A-LSZHCU-50M
eSata kabal 1m CC-ESATA-DATA-XL
Verbatim mi laser mini travel VMLT
  • Proizvođač Verbatim
/kes/slike/397x338/2022/06/499606_0.webp
RAMPAGE SG-R3600 BLACK GAME CONTROLLER
  • Proizvođač Rampage
  • Stanje:
Numerika tastatura Gembird Wireless KPD-W-02
GOOBAY Travel adapter earthing socket/US plug 95308
OMEGA Prduni 5m 16A 5 uko utinica, OL5G5W bijela boja
S-link SL-KA1222 12V 2A Power Adapter
Baterija VARTA CR1220 3V 48054
  • Proizvođač Varta
Goobay Mains Adapter UK 95307
Genmbird punja 65w 3port 3,0 TA-UC-PDQC65-01-BK
Copper welding wire 1.5mm 1.5m CWW1515