Genmbird punja 65w 3port 3,0 TA-UC-PDQC65-01-BK
    Detaljan opis:
    • Brzi USB punjač od 3 porta od 67 W: podržava specifikacije QC 3.0 i PowerDelivery (PD)
    • GaN tehnologija: kompaktan dizajn i povećana energetska efikasnost
    • Type-C portovi podržavaju 65 W PD, Type-A port podržava 27 W QC 3.0
    • Inteligentna zaštita od prekomjerne struje, prenapona, kratkog spoja i pregrijavanja
    Ulazni napon: 100 V - 240 V ~, do 1,5 A (maks. 360 W)
    Potrošnja energije u stanju pripravnosti: <0,3 W
    USB-C1/C2 izlaz: 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 3,25 A
    USB-A izlaz: 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 2,25 A
    Izlaz USB-C1+USB-C2: 45 W (5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 2,25 A) +20 W (5 V / 3 A, 9 V / 2,22 A, 12 V / 1,67 A, 15 V / 1,33 A, 20 V / 1 A), ukupno 65 W maks.
    USB-C1+USB-A: 45 W (5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 2,25 A) +18 W (5 V / 3 A, 9 V / 2 A, 12 V / 1,5 A), ukupno 63 W maks.
    USB-C2+USB-A: 5 V / 4,8 A, 24 W maks.
    USB-C1+(USB-C2+USB-A): 45 W (5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 2,25 A) + 15 W (5 V / 3 A), ukupno 60 W maks.
    Zaštita izlaza: kratki spoj, prenapon, prekomjerno punjenje, pregrijavanje
    Dimenzije: 39 mm x 106 mm x 34 mm
    Neto težina: 124 g
omiljeno patuljak.me prijavi oglas Prijavi oglas podijeli oglas Podijeli oglas
šifra: 2286datum: 17.04.2025 04:31broj pregleda: 331
Slični oglasi
/kes/slike/nema_slike1.png
Goobay 11117 aux muski 3.5 mm mono na 3.5 mm stereo
/kes/slike/nema_slike1.png
Logilink CR0049 USB 3.0 CARDREADER usb-a-usb c
  • Stanje: Novo
  • Ostalo u kompjuteri
Kabal USB3.0 A -plug B-plug 3m CCP-USB3-AMBM-10
Axagon BUCM32-CM20AB kabal 2m PD 100W 5A, 4K UHD 20 Gbps
Goobay 59640 Opticki kabal za internet 3.0m
S-LINK SL-S105 kutija za interni rezac
  • Proizvođač S-link
Fixpoint 77113 set srafcigera 8 kom
VGA extender preko mrenog kabla do 60m, HY-VGAEX60
GOOBAY 65331 USB-CPD GaN Fast Charger Nano (45 W) black