patuljak.me dodaj oglasDodaj oglas
patuljak.me logo amblemKategorije
 
Prodajem moderno opremljen stan 56m², zgrada Zetagradnje na Starom Aerodromu
 

Cijena: 160000.00€
patuljak.me

Predrag

• GradPodgorica
  • NaseljeStari Aerodrom
  • Broj sobaDvosoban
  • NamještenDa
  • Sprat6
  • Vrsta grijanjaStruja
  • Vrsta podaParket
  • Stambena kvadratura56 m2

    Detaljan opis:

    165,850 €
    • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 1
    • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 2
    • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 3
    • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 4
    • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 5
    • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 6
    • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 7
    • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 8
    • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 9
    • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 10
    • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 11
    • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 12
    • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 13
    • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 14
    • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 15
    • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 16
    • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 17
    • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 18
    • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 19
    • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 20
    165,850 €(2,962 €/m²)
    56 m²
    2 Soba
    1 Kupatilo

    Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica

    Stari Aerodrom, Podgorica Crna Gora

    Opis nekretnine

     MODERAN DVOSOBAN STAN – STARI AERODROM (ZETAGRADNJA)
    Prodaje se kompletno namješten, dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Podgorici. Smješten u kvalitetnoj zgradi Zetagradnje, ovaj stan nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i urbanog života.
    Glavne karakteristike:
    Površina: 56 m²
    Struktura: Dvosoban (odličan raspored prostorija)
    Sprat: VI (poslednji – mir bez buke sa sprata iznad)
    Zgrada: Dva moderna i brza lifta, vrhunski kvalitet gradnje
    Zašto je ovaj stan pravi izbor za Vas?
    ✅ Useljivo odmah: Stan se prodaje kompletno namješten i opremljen svim stvarima potrebnim za život. Bez dodatnih ulaganja i stresa oko opremanja!
    ✅ Vrhunska klimatizacija: Instaliran Daikin Split sistem (najviša klasa grijanja i hlađenja) koji garantuje minimalne račune i maksimalnu udobnost tokom cijele godine.
    ✅ Lokacija "sve na dohvat ruke": Stari Aerodrom nudi apsolutno sve – škole, vrtiće, supermarkete, restorane, banke i parkove, sve na par minuta hoda.
    ???? Lokacija: Stari Aerodrom, ul. Avda Međedovića 76, Podgorica
    Ovaj stan nije samo nekretnina, već spreman dom koji čeka na Vas. Idealna prilika za porodice ili kao sigurna investicija za rentiranje.
    ???? Pozovite odmah za obilazak i više informacija