patuljak.me dodaj oglasDodaj oglas
patuljak.me logo amblemKategorije
 
Prodaje se plac površine 851 m!
Prodaje se plac površine 851 m!
Prodaje se plac površine 851 m!
Prodaje se plac površine 851 m!
 

Prodaje se plac površine 851 m!

Cijena: 52000.00€

• GradPodgorica
  • NaseljeDonji Kokoti
  • Tip žemljištaPoljoprivredno
  • PrilazAsfalt
  • Kvadratura851 m2

Detaljan opis:

    Prodaje se plac površine 851 m²!

    Donji Kokoti, Podgorica!
    Plac se nalazi u Donjim Kokotima, u blizini otpada Camović. Od Alliance-a je udaljen oko 3 km. Struja je u neposrednoj blizini, a voda je na placu.
    .
    .
    Cijena placa: 52.000,00 €!
    Cijena po m²: 61,10 €!

    Tel: 069/72 72 88 (viber, whatsapp)

    Plot for sale, 851 m²!
    Donji Kokoti, Podgorica!

    The plot is located in Donji Kokoti, near the Camović waste facility, about 3 km from Alliance. Electricity is in close proximity, while water is available on the plot.

    .
    .
    Price: €52,000
    Price per m²: €61.10

    For more information, contact us at:

    Tel: +382 69 72 72 88 (Viber, WhatsApp)
    Mail: office@trustnekretnine.me
    Web: www.trustnekretnine.me

šifra: 58586datum: 22.04.2026 21:48broj pregleda: 119

Slični oglasi

/kes/slike/397x338/2026/03/51765_0.webp
Prodajem plac Žabljak
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Žabljak
30000€
/kes/slike/397x338/2025/04/1347_0.webp
Urbanizovan plac 11296m², Kolašin - Prodaja
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Kolašin
Cijena na upit
/kes/slike/397x338/2023/09/584837_0.webp
Plac 998m2, Gluhi do
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Bar
25000€
/kes/slike/397x338/2026/04/57576_0.webp
Prodaja, Zemljište, Podgorica, Doljani, 1040m2
  • Kvadratura placa 1040
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
20000€
/kes/slike/397x338/2024/03/615373_0.webp
Buljarica-Plac 40.000m2 sa pogledom na more
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Budva
6200000€
/kes/slike/397x338/2024/10/646194_0.webp
Danilovgrad-Urbanizovan plac 738m2
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Danilovgrad
51000€
/kes/slike/397x338/2024/09/641321_0.webp
Prodaja, Zemljište, Danilovgrad, Spuž, 3660m2
  • Kvadratura placa 3660
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Danilovgrad
219600€
/kes/slike/397x338/2026/03/55199_0.webp
Prodaja, Zemljište, Podgorica, Donji Kokoti, 6360m2
  • Kvadratura placa 6360
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
80€
/kes/slike/397x338/2022/05/490103_0.webp