patuljak.me dodaj oglasDodaj oglas
patuljak.me logo amblemKategorije
 
Prodaje se plac površine 300 m!
Prodaje se plac površine 300 m!
Prodaje se plac površine 300 m!
Prodaje se plac površine 300 m!
Prodaje se plac površine 300 m!
Prodaje se plac površine 300 m!
Prodaje se plac površine 300 m!
Prodaje se plac površine 300 m!
 

Prodaje se plac površine 300 m!

Cijena: 36000.00€

Osnovne informacije:

  • GradŽabljak
  • NaseljeOstalo
  • Tip žemljištaGrađevinsko
  • PrilazAsfalt
  • Kvadratura300 m2

Detaljan opis:

    Prodaje se plac površine 300 m²!

    Žabljak!
    Plac se nalazi u Žabljaku, udaljen oko 1.5 km od centra grada. Pravilnog je pravougaonog oblika. Dozvoljena je gradnja objekta spratnosti P+1+Pk, max BRGP 180 m². Asfalt, rasvjeta, struja i voda su uz plac. Postoji mogućnost kupovine i susjedne parcele istih karakteristika.
    .
    .
    Cijena placa: 36.000,00 €!
    Cijena po m²: 120,00 €!

    Tel: 069/72 72 88 (viber, whatsapp)

    Land for sale, 300 m²!
    Žabljak!

    The plot is located in Žabljak, about 1.5 km from the town center. It has a regular rectangular shape. Construction is allowed for a building with a maximum height of P+1+Pk and a maximum gross construction area (BRGP) of 180 m². Asphalt road, street lighting, electricity, and water are available next to the plot. There is also an option to purchase the adjacent parcel with the same characteristics.

    .
    .
    Land price: €36,000
    Price per m²: €120

    For more information, contact us at:

    Tel: +382 69 72 72 88 (Viber, WhatsApp)
    Mail: office@trustnekretnine.me
    Web: www.trustnekretnine.me

šifra: 61628datum: 13.05.2026 16:32broj pregleda: 5

Slični oglasi

/kes/slike/397x338/2023/03/562073_0.webp
Plac 6700m2, Farmaci
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
Cijena na upit
/kes/slike/397x338/2022/05/490757_0.webp
Plac 6000m2, Donji Kokoti
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
400000€
/kes/slike/397x338/2022/05/490249_0.webp
Plac 2516m2, Zelenika
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
215000€
/kes/slike/397x338/2023/07/579748_0.webp
Plac 1300m2, Kumbor
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Herceg Novi
230000€
/kes/slike/397x338/2026/02/48998_0.webp
Prodaje se urbanizovan plac površine 597 m2!
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
92550€
/kes/slike/397x338/2025/09/25685_0.webp

Prodaje se plac, površine 705m2 u mjestu Borje na Žabljaku.

  • Kvadratura placa 705
  • Stanje:
  • Zemljišta
52500€
/kes/slike/397x338/2024/08/636102_0.webp
Garaža 13m2, City kvart
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
100€
/kes/slike/397x338/2024/01/605557_0.webp
Građevinsko Zemljište sa Magacinskim Prostorom, Podgorica
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
714000€
/kes/slike/397x338/2023/09/584308_0.webp
Plac 4178m2, Danilovgrad
  • Namješten Ne