patuljak.me dodaj oglasDodaj oglas
patuljak.me logo amblemKategorije
 
Prodaje se plac površine 3300 m2!
Prodaje se plac površine 3300 m2!
Prodaje se plac površine 3300 m2!
Prodaje se plac površine 3300 m2!
 

Prodaje se plac površine 3300 m2!

Cijena: 220000.00€

• GradPodgorica
  • NaseljeDonji Kokoti
  • Tip žemljištaPoljoprivredno
  • PrilazMakadam
  • Kvadratura3300 m2

Detaljan opis:

    Prodaje se plac površine 3300 m²!

    Donji Kokoti, Podgorica!
    Plac se nalazi kod jugozapadne zaobilaznice, nedaleko od mosta Luča. Pravilnog je oblika. Voda i struja su u blizini.
    .
    .
    .
    Cijena placa: 220.000,00 €!
    Cijena po m²: 66,66 €!

    Tel: 069/72 72 88 (viber, whatsapp)

    A plot of 3,300 m² for sale!
    Donji Kokoti, Podgorica!
    The plot is located near the southwestern bypass, not far from the Luča bridge. It is of regular shape. Water and electricity are nearby.
    .
    .
    .
    Price of the plot: €220,000.00
    Price per m²: €66.66

    If you liked this offer, contact us for more information at:
    Tel: 069/72 72 88 (viber, whatsapp)
    Mail: trustnekretnineg@gmail.com
    Mail: trustconsulting081@gmail.com
    Web: www.trustnekretnine.me

šifra: 23853datum: 07.09.2025 11:18broj pregleda: 202

Slični oglasi

/kes/slike/397x338/2026/02/49817_0.webp
Prodaje se plac površine 7260 m!
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Danilovgrad
261500€
/kes/slike/397x338/2025/02/667980_0.webp
Plac 1605m2, Zagorič
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
193000€
/kes/slike/397x338/2026/03/53501_1.webp
Placevi na prodaju Veruša, Laneno Polje
  • Kvadratura 2093
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
130000€
/kes/slike/397x338/2022/05/489159_0.webp
Plac 1413m2, Danilovgrad
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Danilovgrad
29000€
/kes/slike/397x338/2022/05/487665_0.webp
Plac 4430 Gornja Gorica
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
665000€
/kes/slike/397x338/2023/03/561218_0.webp
Prodaje se zemljiste,Brezine
  • Kvadratura 19000
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
Cijena na upit
/kes/slike/397x338/2025/10/31379_3.webp
Prodajem Zemljište u Donjoj Gorici 571m2
  • Kvadratura 571
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
120€
/kes/slike/397x338/2024/12/658970_0.webp
Urbanizovan plac na 100 metara od mora u Buljarici, 1.433 m²
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Budva
950000€