Izdaje se komforan, svijetao dvosoban stan – Južna kapija grada (Zabjelo)
Izdaje se lijep i funkcionalan dvosoban stan površine 69 m², smješten na 2.spratu moderne zgrade stare svega 3 godine, koju je izgradio renomirani izvođač Bemax.
Stan se sastoji od: dvije spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje-trpezarije,hodnika, kupatila i terase.
Zgrada posjeduje lift, a ispred se nalazi uređeno dječije igralište, koje se vidi direktno sa balkona i 2 prozora (iz dnevne i spavaće sobe).
Stan je jugo-zapadno orjentisan i tokom cijelog dana pun prirodne svjetlosti. Potpuno je namješten, a namještaj i oprema, iako imaju tragove korišćenja,potpuno su funkcionalni.
Lokacija je izuzetno praktična: zgradu od HD Laković i robne kuće Waikiki dijeli samo jedna ulica, dok se škola i vrtić nalaze u neposrednoj blizini.
Trenutno nema stanara iznad, ispod ni pored, što pruža dodatni mir a prve komšije su izuzetni ljudi. Prednost imaju crnogorske porodice i samo ozbiljni zakupci.
Molim agencije da me ne zovu.
Dodatni uslovi:
- Depozit u visini jedne mjesečne stanarine
- Ovjera ugovora kod notara
- Dugoročni zakup (godinu dana)
- Kućni ljubimci nijesu dozvoljeni.
+38267837790 (telegram, sms) / pozivi poslije 17h
+38267093702 (viber)
Prodaje se dvosoban stan u izgradnji površine 77.45 m2, kod Tološke šume u Podgorici.