Ventilator 40mm 12V, D40BM-12A
Ventilator 40mm 12V, D40BM-12A
Ventilator 40mm 12V, D40BM-12A
    Detaljan opis:
    Izuzetno izdržljiv ventilator za hlađenje s kugličnim ležajem
    Tip konektora: 3 pina
    Brzina do 4000 o/min
    Super tihi rad
    Dimenzije: 40 x 40 x 10 mm
    Nazivni napon: 12 VDC, 50 mA
    Radni napon: 6V~14V
    Početni napon: 6V
    Vrsta izolacije: UL: Klasa A
    Brzina (maks.): 4000 RPM 10%