USB produni kabal 0.15 m Gembird CCP-USB2-AMAF-0.15M
Uloguj se
Osnovne informacije:
  • ProizvođačCableXpert
    Detaljan opis:
    USB 2.0 produžni kabel, 15 cm
    Moulded connectors Black color Lenght: 0.15 m
omiljeno patuljak.me prijavi oglas Prijavi oglas podijeli oglas Podijeli oglas
šifra: 681165datum: 27.03.2025 04:31broj pregleda: 443
Slični oglasi
/kes/slike/nema_slike1.png
Goobay DC-Extension Cable 1.5m black 5.5 x 2.1mm 76635
  • Stanje: Novo
  • Ostalo u kompjuteri
/kes/slike/nema_slike1.png
Micro-USB kabal,0.1m, bijelii, CCP-mUSB2-AMBM-W-0.1M
PLATINET PENDRIVE USB 2.0 X-Depo 32GB RED PMFE32R
AXAGON USB Smart Card ID card Stand Reader CRE-SM4N
Goobay 45351 adapter us to eu bijeli
Logilink Monitor stand 13-32 inch BP0044
  • Proizvođač LogiLink
Audio Connection Cable 1.0m 3.5mm male to 2x RCA 65285
Goobay 12 V Power Supply (18 W / 1,5 A), black 57289
GEmbird tastatura silent typing KB-U-103-RU
HYTECH slusalice HY-Xk30 Ljubiaste
  • Proizvođač HYTECH
HP punja 19.5V, 3.33A, 65W (4.5x3.0)
Naponski kabal dvopinski 1.8m, PC-184/2
Auto punja 2 porta EMY MY-112
  • Proizvođač emy
Goobay 77849 Boreri za beton
UHB-CM-U3P1U2P3-01_VPK USB Type-C 4-portni Gembird
Adapter Goobay 0.2m 51476
BT headset with active noise cancelling, BHP-ANC-01
Sony punja 19.5V, 3.33A (6.5x4.4)