Tv drzac za plafon GEMBIRD CM-70ST-01
Uloguj se
Osnovne informacije:
  • ProizvođačGembird
    Detaljan opis:
    • Okačite televizor na plafon za optimalno iskustvo gledanja
    • Lagan i upravljiv dizajn
    Full-motion TV plafonski nosač
    Podržava većinu LCD televizora od 32” - 70”.
    VESA kompatibilan, maks.400 mm x 400 mm
    Omogućava okretanje do 60 stepeni i naginjanje za 30 stepeni
    Udaljenost od stropa: 698 - 1568 mm
    Podržava televizore težine do 50 kg
    Uključuje sav potreban materijal za ugradnju
    Specifikacije
    Materijal: čelik, plastika
    Površinska obrada: praškasti premaz
    Boja: crna
    Odgovara veličini ekrana: 32" - 70"
    VESA podrška: 100 x 100, 100 x 200, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 400 x 200, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400 mm
    Kapacitet težine: 50 kg
    Profil: 698 ~ 1568 mm
    Opseg nagiba: +5 ° ~ -25 °
    Opseg okretanja: +30 ° ~ -30 °
    Montaža: Plafonska
    Upravljanje kablovima: Da
    Neto težina: 5,27 kg
    Dimenzije: 1783 x 450 x 180 mm
omiljeno patuljak.me prijavi oglas Prijavi oglas podijeli oglas Podijeli oglas
šifra: 674271datum: 10.03.2025 04:30broj pregleda: 569
Slični oglasi
/kes/slike/nema_slike1.png
S-link SL-KAMN15 Usb 1.5m Nikon Camera Cable
  • Stanje: Novo
  • Ostalo u kompjuteri
/kes/slike/nema_slike1.png
Logilink WZ0068 Tool set, self-adjusting crimping pliers
  • Proizvođač LogiLink
  • Stanje: Novo
  • Ostalo u kompjuteri
Goobay High Speed HDMI 4k 60HZ Black 60619
Gembird PC-189 naponski kabal C13 to C14
Gembird WNP-RP300-03-BK pojacivac
Goobay aux audio kabal 3.5mm 4pin 1.5m 63828
Goobay Crossover-patch cable S/FTP Gray green - 1m 68456
Logitech Mouse 910-004287 / M280 Black
Kabal Gembird CC-USB2P-AMLM-2M-W iphone kabal 2m
Goobay produzni kabal 2m 51356 beli
Kabal stereo spliter 3.5mm, 5m CCA-415
Sata naponski spliter kabal 0.15m CC-SATAM2F-01
Memorijska kartica MediaRange 8GB MR957
OMEGA Prduni 5m 16A 5 uko utinica, OL5G5W bijela boja
Axagon EEM2-GAM game m.2 box usb-c
Goobay 74447 USB-C Adapter, USB4 silver, Plastic bag
Goobay PC Power Cable/Adapter, 3-Pin to 2-Pin, 0.3 m 93628
Tripod CAT06 SL-3600
Punja HP 140W type C