patuljak.me dodaj oglasDodaj oglas
patuljak.me logo amblemKategorije
 
Trosoban stan 110m2, Cetinje, Gipos
Trosoban stan 110m2, Cetinje, Gipos
Trosoban stan 110m2, Cetinje, Gipos
Trosoban stan 110m2, Cetinje, Gipos
Trosoban stan 110m2, Cetinje, Gipos
Trosoban stan 110m2, Cetinje, Gipos
Trosoban stan 110m2, Cetinje, Gipos
Trosoban stan 110m2, Cetinje, Gipos
Trosoban stan 110m2, Cetinje, Gipos
Trosoban stan 110m2, Cetinje, Gipos
Trosoban stan 110m2, Cetinje, Gipos
Trosoban stan 110m2, Cetinje, Gipos
Trosoban stan 110m2, Cetinje, Gipos
Trosoban stan 110m2, Cetinje, Gipos
Trosoban stan 110m2, Cetinje, Gipos
Trosoban stan 110m2, Cetinje, Gipos
Trosoban stan 110m2, Cetinje, Gipos
Trosoban stan 110m2, Cetinje, Gipos
Trosoban stan 110m2, Cetinje, Gipos
Trosoban stan 110m2, Cetinje, Gipos
Trosoban stan 110m2, Cetinje, Gipos
Trosoban stan 110m2, Cetinje, Gipos
 

Trosoban stan 110m2, Cetinje, Gipos

Cijena: 143000.00€
patuljak.me

Toka

Osnovne informacije:

  • GradCetinje
  • NaseljeGipos
  • Broj sobaTrosoban
  • NamještenDa
  • Sprat4
  • Kvadratura110 m2

Detaljan opis:

    SUNCE NEKRETNINE-

    -prodaja-

    Trosoban namješte i renoviran stan 110m², naselje Gipos, Cetinje. Stan se nalazi za četvrtom posljednjem spratu. Iznad je ploča i pripadajuće potkrovlje za ovaj stan. Posjeduje i podrumsku prostoriju. Zgrana nema lifta. Cijena je 1300€/m² ili 143.000€.

    Sunce nekretnine

    069 155 195

    069 600 085

šifra: 22505datum: 30.08.2025 21:44broj pregleda: 495

Slični oglasi

/kes/slike/397x338/2026/03/54543_7.webp
Prodaja,trosoban stan,City kvart
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
230000€
/kes/slike/397x338/2026/03/52920_0.webp
Prodaje se stan 73m² u Herceg Novom
  • Stambena kvadratura 73
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Herceg Novi
190000€
/kes/slike/397x338/2026/04/56401_0.webp
Izdaje se dvosoban namješten stan površine 57 m
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
650€
/kes/slike/397x338/2025/09/26406_0.webp
Jednosoban stan 55m2 sa pogledom na more, Tivat
  • Sprat 4
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Tivat
485000€
/kes/slike/397x338/2026/03/50889_0.webp
Prodaje se jednosoban stan, 43m2, Pobrežje | ID: M 258
  • Stambena kvadratura 43
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
125000€
/kes/slike/397x338/2026/02/48076_0.webp
Izdajem jednosoban stan u Budvi na duže vrijeme
Cijena na upit
/kes/slike/397x338/2026/04/57263_0.webp
Izdaje se jednosoban stan 52m2 | ID: ML 1642
  • Stambena kvadratura 5
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
450€
/kes/slike/397x338/2026/04/56216_0.webp
Jednosoban stan 36m2, Stari Aerodrom
  • Namješten Da
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
300€
/kes/slike/397x338/2025/12/41151_0.webp
Dvosoban stan 70m2, Preko Morače - Podgorica