TA-UC-2A4C-PD75-01-BK 6-port 75W GaN USB fast charger
    Detaljan opis:
    Brzi USB punjač od 6 portova od 75 W: podržava specifikacije QC 3.0 i PowerDelivery (PD)
    GaN tehnologija: kompaktan dizajn i povećana energetska efikasnost
    Type-C portovi podržavaju 25 W PD, Type-A portovi podržavaju 18 W QC 3.0
    Inteligentna zaštita od prekomjerne struje, prenapona, kratkog spoja i pregrijavanja
    Uključuje praktično postolje za stol i kabel za napajanje
    Ulazni napon: 100-240 V~ 50/60 Hz, 2,0 A
    Izlazni portovi: 4x USB Tip-C, 2x USB-Tip-A
    USB-C1/C2/C3/C4: 5,0 V / 3 A, 9,0 V / 2,77 A, 12 V / 2,08 A (Maks. 25 W)
    USB-A1/A2: 5,0 V / 3,0 A, 9,0 V / 2,0 A, 12,0 V / 1,5 A (Maks. 18 W)
    USB-C1+C4: 5,0 V / 3,0 A (Maks. 15 W)
    USB-C2+A1: 5,0 V / 3,0 A (Maks. 15 W)
    USB-C3+A2: 5,0 V / 3,0 A (Maks. 15 W)
    C1/C4+C2+C3: 25W+25W+25W (Maks. 75W)
    USB-(C1+C4)+(C2+A1)+(C3+A2)= 5.0V / 3.0A+5.0V / 3.0A+5.0V / 3.0A (Maks. 45W)
    Potrošnja energije u stanju pripravnosti: <0.1 W
    Prosječna efikasnost: >86 %
    Efikasnost pri 25% opterećenja: >87 %
    Efikasnost pri 100% opterećenja: >85.6 %
    Zaštita izlaza: kratki spoj, prenapon, prekomjerno punjenje, pregrijavanje
    Dužina kabla za napajanje: 1.5 m
    Dimenzije: 80 mm x 60 mm x 85 mm
    Neto težina: 247 g
omiljeno patuljak.me prijavi oglas Prijavi oglas podijeli oglas Podijeli oglas
šifra: 13491datum: 05.07.2025 04:30broj pregleda: 296
Slični oglasi
/kes/slike/nema_slike1.png
Axagon ADSA-FP2A usb a to sata 2.5inch
  • Proizvođač Gembird
  • Stanje: Novo
  • Ostalo u kompjuteri
/kes/slike/397x338/2025/03/676635_0.webp
Dell punja Type C 65W