Razer Headset RZ04-03180100-R3M1 Kraken Ultimate black
Uloguj se
Osnovne informacije:
  • ProizvođačRAZER
    Detaljan opis:
    RAZER KRAKEN ULTIMATE
    ZVUČITE VAŠE ORUŽJE
    THX SPATIAL AUDIO
    AKTIVNI MIKROFON ZA PONIŠTAVANJE BUKE
    ALUMINIJUMSKA I ČELIČNA KONSTRUKCIJA
    GEL JASTUCI ZA HLAĐENJE ZA NAOČALE
    PRILAGOĐENI DRIVERI OD 50MM
    RAZER CHROMA RGB DONJA RASVJETA
    • THX Spatial Audio za surround zvuk sa vrhunskom preciznošću
    • Aktivni mikrofon za poništavanje buke za kristalno jasnu timsku komunikaciju
    • Aluminijska i čelična konstrukcija za laganu izdržljivost
    • Rashladni gel jastučići pogodni za naočale za dugotrajnu udobnost
    • Prilagođeni drajveri od 50 mm za moćan, detaljan zvuk sa impresivnim basom
    Na prvi pogled
    • THX Spatial Audio
    • Prilagođeni drajveri od 50 mm
    • Rashladni gel jastučići pogodni za naočale
    • Razer Chroma™ RGB podsvjetlo
    Slušalice
    • Frekvencijski odziv: 20 Hz – 20 kHz
    • Impedansa: 32 Ω @ 1 kHz
    • Osetljivost (@1 kHz): 112 dB
    • Držači: 50 mm, sa neodimijumskim magnetima
    • Prečnik unutrašnje čašice: 65 x 60 mm
    • Vrsta veze: USB digitalna
    • Dužina kabla: 2,0 m / 6,56 ft.
    • Pribl.težina: 390 g / 0,86 lbs
    Mikrofon
    • Frekvencijski odziv: 100 Hz – 10 kHz
    • Odnos signal/šum: > 60 dB
    • Osetljivost (@1 kHz): -38 ± 3 dB