patuljak.me dodaj oglasDodaj oglas
patuljak.me logo amblemKategorije
 
Prodaje se urbanizovan plac površine 724 m2!
Prodaje se urbanizovan plac površine 724 m2!
Prodaje se urbanizovan plac površine 724 m2!
Prodaje se urbanizovan plac površine 724 m2!
 

Prodaje se urbanizovan plac površine 724 m2!

Cijena: 135000.00€

• GradPodgorica
  • NaseljeGornja Gorica
  • Tip žemljištaGrađevinsko
  • PrilazMakadam
  • Kvadratura724 m2

    Detaljan opis:

    Prodaje se urbanizovan plac površine 724 m²!

    Gornja Gorica, Podgorica!
    Plac je pravilnog oblika. Nalazi se na oko 1 km udaljenosti od prodavnice Vencor. Ucrtan je put do placa. Dozvoljena je gradnja objekta za stanovanje spratnosti P+1+Pk(uz mogućnost podruma ili suterena), površine u osnovi 217 m² i BRGP 500 m². Voda i struja su na placu.
    Postoji mogućnost kupovine susjednog placa, površine 641 m² po cijeni od 90.000 €.
    .
    .
    .
    Cijena placa: 135.000,00 €
    Cijena po m²: 186,40 €

    Tel: 069/72 72 88 (viber, whatsapp)

    Urbanized plot of 724 m² for sale!
    Gornja Gorica, Podgorica!

    The plot is of regular shape. It is located about 1 km from the Vencor store. A road to the plot is marked. Construction of a residential building with floors P+1+Attic (with the possibility of a basement or semi-basement), with a base area of 217 m² and GFA of 500 m², is allowed. Water and electricity are on the plot.
    There is a possibility to purchase the neighboring plot, with an area of 641 m², at a price of €90,000.
    .
    .
    .
    Plot price: €135,000.00
    Price per m²: €186.40

    If you are interested in this offer, contact us for more information at:
    Tel: 069/72 72 88 (viber, whatsapp)
    Mail: trustnekretnineg@gmail.com
    Web: www.trustnekretnine.me

šifra: 27623datum: 01.10.2025 19:16broj pregleda: 482

Slični oglasi

/kes/slike/397x338/2022/05/489656_0.webp
Plac 1000m2, Kosić
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Danilovgrad
18000€
/kes/slike/397x338/2022/05/489958_0.webp
Plac 1714m2, Donji Kokoti
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
67000€
/kes/slike/397x338/2022/08/511921_0.webp
Plac, Gorica C
  • Kvadratura placa 751
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
395000€
/kes/slike/397x338/2024/11/656053_0.webp
Borje, Žabljak – Plac 4000 m² na Prodaju
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Žabljak
155000€
/kes/slike/397x338/2024/02/608038_0.webp
Urbanizovan plac 250m2, Sutomore
  • Namješten Ne