patuljak.me dodaj oglasDodaj oglas
patuljak.me logo amblemKategorije
 
Prodaje se urbanizovan plac površine 594 m!
Prodaje se urbanizovan plac površine 594 m!
 

Prodaje se urbanizovan plac površine 594 m!

Cijena: 92000.00€

• GradPodgorica
  • NaseljeZlatica
  • Tip žemljištaGrađevinsko
  • PrilazAsfalt
  • Kvadratura594 m2

Detaljan opis:

    Prodaje se urbanizovan plac površine 594 m²!

    Zlatica, Podgorica!
    Plac je pravilnog oblika. Nalazi se na oko 300 m udaljenosti od Voli-ja i bulevara. Dozvoljena je gradnja objekta za stanovanje spratnosti P+2, površine u osnovi 178 m² i BRGP 416 m². Voda i struja su na placu.
    .
    .
    Cijena placa: 92.000,00 €
    Cijena po m²: 155,00 €

    Tel: 069/72 72 88 (viber, whatsapp)

    An urbanized plot of land with an area of 594 m² is for sale!
    Zlatica, Podgorica!

    The plot has a regular shape and is located about 300 m from the Voli supermarket and the boulevard. Construction of a residential building with P+2 floors is permitted, with a base area of 178 m² and a total gross floor area (BRGP) of 416 m². Water and electricity are available on the plot.

    .
    .

    Plot price: €92,000.00
    Price per m²: €155.00

    If you are interested in the offer, contact us for more information at:

    Tel: 069/72 72 88 (Viber, WhatsApp)
    Mail: office@trustnekretnine.me
    Web: www.trustnekretnine.me

šifra: 53360datum: 18.03.2026 11:20broj pregleda: 101

Slični oglasi

/kes/slike/397x338/2022/05/488742_0.webp
Plac 11000m2, Lješanska nahija
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
88000€
/kes/slike/397x338/2026/03/53471_0.webp
Prodaje se plac 1204m2, Dajbabe | ID: ML 1585
  • Stambena kvadratura 1204
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
120500€
/kes/slike/397x338/2022/05/487698_0.webp
Plac 30962m², Šteke - Prodaja
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
Cijena na upit
/kes/slike/397x338/2026/05/61737_0.webp
Plac-zemljiste uz Magistralni put Podgorica-Tuzi
  • Kvadratura 3200
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
777€
/kes/slike/397x338/2025/12/38473_0.webp
Prodaja urbanizovanog zemljista 1500m² – Zagora, Kotor
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Kotor
125000€
/kes/slike/397x338/2022/05/487625_0.webp
Plac 10484m2, Danilovgrad
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Danilovgrad
137000€
/kes/slike/397x338/2026/03/54822_0.webp
Prodaje se urbanizovan plac površine 6976 m!
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Kotor
880000€
/kes/slike/397x338/2025/04/1417_0.webp
Zemljište, 4200m2, Danilovgrad, Prodaja
  • Kvadratura 4200
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Danilovgrad