patuljak.me dodaj oglasDodaj oglas
patuljak.me logo amblemKategorije
 
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!
 

Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m!

Cijena: 420000.00€

• GradPodgorica
  • NaseljeTološi
  • Broj sobaTrosoban
  • NamještenDa
  • Sprat1
  • Kvadratura120 m2
  • Parking mjesto2

Detaljan opis:

    Prodaje se trosoban namješten stan površine 120 m²!

    Tološka šuma, Podgorica!
    Stan je na 1. spratu u zgradi koja posjeduje lift. Orjentisan je jugozapadno. U potpunosti je opremljen. Zgrada se nalazi u ul. Baku, u neposrednoj blizini trim staze.
    U krugu od 1 km se nalaze 2 osnovne škole, vrtići, dom zdravlja, fakulteti, Big fashion. Parking mjesta su obezbijeđena u garaži i pod rampom. Zgrada je obezbijeđena sistetom video nadzora.
    Struktura stana: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, hodnik, 2 kupatila, vc, 3 spavaće sobe i 2 terasa.
    .
    .
    Cijena stana: 420.000,00 €
    Cijena po m²: 3.500,00 €

Tel: 069/72 72 88 (viber, whatsapp)
    Mail: office@trustnekretnine.me
     

    Furnished three-bedroom apartment for sale, area 120 m²!
    Tološka šuma, Podgorica!
    The apartment is located on the 1st floor of a building with an elevator. It is southwest-oriented and fully equipped. The building is situated on Baku Street, in close proximity to the jogging track.
    Within a 1 km radius, there are two primary schools, kindergartens, a health center, faculties, and Big Fashion. Parking spaces are provided in the garage and in a ramp-secured area. The building is equipped with a video surveillance system.
    Apartment structure: living room, kitchen, dining area, hallway, 2 bathrooms, WC, 3 bedrooms, and 2 terraces.
    .
    .
    Apartment price: €420,000.00
    Price per m²: €3,500.00

    If you like this offer, contact us for more information at:

    Tel: +382 69 72 72 88 (Viber, WhatsApp)
    Web: www.trustnekretnine.me
    Mail: office@trustnekretnine.me

šifra: 55654datum: 01.04.2026 18:31broj pregleda: 83

Slični oglasi

/kes/slike/397x338/2026/03/51190_6.webp
Izdavanje, jednosoban stan, Tre Canne, Budva
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Budva
1500€
/kes/slike/397x338/2025/06/10111_0.webp
Dvosoban stan 63m2 + garaža, Pod Kuk - Tivat
  • Stambena kvadratura 63
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Tivat
295000€
/kes/slike/397x338/2026/04/58489_0.webp
IZDAJE SE GARSONJERA | 30m ZABJELO, PODGORICA
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
300€
/kes/slike/397x338/2026/03/50506_0.webp
Prodaja stana 33 m² sa galerijom i podrumom – Seljanovo, Tivat
  • Namješten Da
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Tivat
195000€
/kes/slike/397x338/2026/03/53105_0.webp
Dvosoban stan 53m2, City Kvart, Acton zgrada
  • Namješten Da
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
750€
/kes/slike/397x338/2026/04/57722_13.webp
Prodaje se dvosoban namješten stan površine 77 m!
  • Stambena kvadratura 77
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
135000€
/kes/slike/397x338/2026/02/49819_0.webp
Prodaje se dvosoban namješten stan 63 m!
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
170000€
/kes/slike/397x338/2026/05/61360_0.webp
Izdaje se jednosoban stan 49m2, City Kvart | ID: ML 1667
  • Stambena kvadratura 49