patuljak.me dodaj oglasDodaj oglas
patuljak.me logo amblemKategorije
 
Prodaje se plac površine 851 m!
Prodaje se plac površine 851 m!
Prodaje se plac površine 851 m!
Prodaje se plac površine 851 m!
 

Prodaje se plac površine 851 m!

Cijena: 42000.00€

• GradPodgorica
  • NaseljeDonji Kokoti
  • Tip žemljištaPoljoprivredno
  • PrilazAsfalt
  • Kvadratura851 m2

Detaljan opis:

    Prodaje se plac površine 851 m²!

    Donji Kokoti, Podgorica!
    Plac se nalazi u Donjim Kokotima, u blizini otpada Camović. Od Alliance-a je udaljen oko 3 km. Struja je u neposrednoj blizini, a voda je na placu.
    .
    .
    Cijena placa: 42.000,00 €!
    Cijena po m²: 49,35 €!

    Tel: 069/72 72 88 (viber, whatsapp)

    Land for sale, 851 m²!
    Donji Kokoti, Podgorica!

    The plot is located in Donji Kokoti, near the Camović scrapyard. It is about 3 km from Alliance. Electricity is in the immediate vicinity, and water is already on the plot.

    .
    .
    Land price: €42,000
    Price per m²: €49.35

    For more information, contact us at:

    Tel: +382 69 72 72 88 (Viber, WhatsApp)
    Mail: office@trustnekretnine.me
    Web: www.trustnekretnine.me

šifra: 61625datum: 13.05.2026 16:16broj pregleda: 3

Slični oglasi

/kes/slike/397x338/2022/05/490381_0.webp
Urbanizovan plac 1000m2, Igalo
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Herceg Novi
200000€
/kes/slike/397x338/2026/04/59490_0.webp
Prodaje se plac površine 4250 m!
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Danilovgrad
106500€
/kes/slike/397x338/2022/05/489908_0.webp
Plac 2221m2, Spuž
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Danilovgrad
1500€
/kes/slike/397x338/2025/03/673821_0.webp
Urbanizovan plac 2122m2 na atraktivnoj lokaciji-Podgorica,Gornja Gorica
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
1115000€
/kes/slike/397x338/2022/05/488170_0.webp
Plac 2600m2, Dajbabe
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
Cijena na upit
/kes/slike/397x338/2023/03/560135_0.webp
Prodaje se plac 1575m2,Visnjeva-Opstina Kotor.
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Višnjeva
105000€
/kes/slike/397x338/2026/04/57568_0.webp

Prodaje se urbanizovan plac, površine 472m2, na Murtovini u Podgorici.

  • Kvadratura placa 472
  • Stanje:
  • Zemljišta
51500€
/kes/slike/397x338/2023/03/559119_0.webp
Prodaje se plac povrsine 1000m2 u Zagori,opstina Kotor.
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Kotor
242000€