patuljak.me dodaj oglasDodaj oglas
patuljak.me logo amblemKategorije
 
Prodaje se plac površine 21100 m2!
Prodaje se plac površine 21100 m2!
 

Prodaje se plac površine 21100 m2!

Cijena: 1055000.00€

Osnovne informacije:

  • GradKolašin
  • NaseljeTrebaljevo
  • Tip žemljištaPoljoprivredno
  • PrilazAsfalt
  • Kvadratura21100 m2

Detaljan opis:

    Prodaje se plac površine 21100 m²!

    Moračko Trebaljevo, Kolašin!
    Plac se sastoji iz više katastarskih parcela koje su u direktnom kontaktu. Čine ga šume i livade. Ima direktan izlaz na magistralni put u dužini oko 90 m. Nalazi se preko puta restorana "Raj" i udaljen je od centra grada oko 7 km. Na placu se nalazi stara kuća površine 70 m², i pomoćni objekat od 54 m², kao i struja i voda. Prema važećim UTU uslovima dozvoljena je gradnja Eko etna sela ili 2 Eko hotela(S+P+Pk ili P+1+Pk) od po 1500 m², kao i dodatnih 2000 m² za razvoj agroturističkih kapaciteta; takođe je moguće graditi stambene objekte do 3500 m². Zbog svoje pozicioniranosti, konfiguracije terena, pogleda na rijeku Taru i mogućnosti gradnje, ovo zemljište predstavlja izuzetnu priliku za razvoj visokokvalitetnih turističkih kapaciteta ili turističko-stambenih kompleksa.
    .
    .
    .
    Cijena placa: 1.055.000,00 €
    Cijena po m²: 50,00 €

    Tel: 069/72 72 88 (viber, whatsapp)

    Land for sale, area 21,100 m²!
    Moračko Trebaljevo, Kolašin!

    The plot consists of several cadastral parcels that are directly connected. It includes forests and meadows. It has direct access to the main road along approximately 90 m. It is located opposite the restaurant “Raj” and is about 7 km from the city center. There is an old house on the plot with an area of 70 m², as well as an auxiliary building of 54 m², and electricity and water connections are available.

    According to the valid UTU conditions, construction of an eco-ethno village or two eco hotels (S+G+Attic or G+1+Attic) of 1,500 m² each is permitted, as well as an additional 2,000 m² for the development of agro-tourism facilities. It is also possible to build residential buildings up to 3,500 m². Due to its location, terrain configuration, view of the Tara River, and construction possibilities, this land represents an exceptional opportunity for the development of high-quality tourist facilities or tourist-residential complexes.

    Price of the land: 1,055,000.00 €
    Price per m²: 50.00 €

    If you like this offer, contact us for more information at:
    Tel: 069/72 72 88 (Viber, WhatsApp)
    Mail: trustnekretnineg@gmail.com
    Web: www.trustnekretnine.me

šifra: 45714datum: 29.01.2026 13:54broj pregleda: 126

Slični oglasi

/kes/slike/397x338/2026/04/59274_0.webp
Prodaja placa
  • Dodatno Komunalni priključak
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica