patuljak.me dodaj oglasDodaj oglas
patuljak.me logo amblemKategorije
 
Prodaje se plac površine 2000 m2!
Prodaje se plac površine 2000 m2!
 

Prodaje se plac površine 2000 m2!

Cijena: 260000.00€

• GradPodgorica
  • NaseljeDonja Gorica
  • Tip žemljištaGrađevinsko
  • PrilazAsfalt
  • Kvadratura2000 m2

Detaljan opis:

    Prodaje se plac površine 2000 m²!

    Donja Gorica, Podgorica!
    Plac se nalazi u naselju Donja Gorica, na oko 700 m udaljen od crkve Sv Georgija. Dio je većeg placa koji će biti parcelizovan. Ima direktan izlaz na ulicu. Dozvoljena je gradnja montažnog objekta max BRGP 500 m².
    .
    .
    .
    Cijena placa: 260.000,00 €!
    Cijena po m²: 130,00 €!

Tel: 069/72 72 88 (viber, whatsapp)

    A plot of land with a total area of 2,000 m² is for sale!
    Donja Gorica, Podgorica!

    The plot is located in the Donja Gorica area, about 700 m from the Church of St. George. It is part of a larger plot that will be subdivided. It has direct access to the street. Construction of a prefabricated building is permitted, with a maximum gross developed area (GDA) of 500 m².
    .
    .
    .
    Plot price: €260,000.00
    Price per m²: €130.00

    If you like this offer, contact us for more information at:

    Tel: +382 69 72 72 88 (Viber, WhatsApp)
    Mail: trustnekretnineg@gmail.com
    Mail: trustconsulting081@gmail.com
    Web: www.trustnekretnine.me

šifra: 41015datum: 24.12.2025 09:31broj pregleda: 162

Slični oglasi

/kes/slike/397x338/2024/12/662095_0.webp
Prodaja, Zemljište, Danilovgrad, Novo Selo, 17000m2
  • Kvadratura placa 17000
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Danilovgrad
850000€
/kes/slike/397x338/2026/02/49070_0.webp
plac , voda , struja i put.
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Kolašin
70€
/kes/slike/397x338/2022/05/488453_0.webp
Plac 868m2, Zagorič
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
174000€
/kes/slike/397x338/2023/09/585152_0.webp
Plac 3152m2 Gluhi do
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Bar
63000€
/kes/slike/397x338/2022/05/490664_0.webp
Plac 21588m2, Danilovgrad
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Danilovgrad
324000€
/kes/slike/397x338/2026/03/54898_1.webp
Prodaja, plac 900m2, Gornja Gorica, Podgorica
  • Kvadratura 900
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
350000€
/kes/slike/397x338/2026/04/56630_0.webp
Zemljište 19.450m2, Sladojevo Kopito - Danilovgrad
  • Kvadratura placa 19450
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Danilovgrad
140000€
/kes/slike/397x338/2026/04/58373_0.webp
Prodajem urbanizovano zemljište - Grahovac
  • Kvadratura 9849
  • Stanje:
  • Zemljišta