patuljak.me dodaj oglasDodaj oglas
patuljak.me logo amblemKategorije
 
Prodaje se jednosoban namješten stan 50 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 50 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 50 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 50 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 50 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 50 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 50 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 50 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 50 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 50 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 50 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 50 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 50 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 50 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 50 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 50 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 50 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 50 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 50 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 50 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 50 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 50 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 50 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 50 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 50 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 50 m2!
 

Prodaje se jednosoban namješten stan 50 m2!

Cijena: 110000.00€

• GradPodgorica
  • NaseljeZabjelo
  • Broj sobaJednosoban
  • NamještenDa
  • Sprat5
  • Kvadratura50 m2

Detaljan opis:

    Prodaje se namješten jednosoban stan površine 50 m²!

    Zabjelo, Podgorica!
    Stan je na 5.(poslednjem) spratu zgrade koja posjeduje lift. Po strukturi je duplex. Zgrada se nalazi preko puta zabjelske vektre. U krugu od 1 km se nalaze 2 osnovne škole, vrtići, prodavnice, kao i mnogi drugi sadržaji potrebni za svakodnevno funkcionisanje. Parking je dostupan ispred zgrade.
    Struktura stana: dnevna soba, kuhinja i trpezarija, spavaća soba, hodnik, terasa, prostorija, vc i kupatilo.
    .
    .
    .
    Cijena stana: 110.000,00 €
    Cijena po m²: 2.200.00 €

    Tel: 069/72 72 88 (viber, whatsapp)

    A furnished one-bedroom apartment of 50 m² for sale!
    Zabjelo, Podgorica!
    The apartment is located on the 5th (top) floor of a building with an elevator. It is a duplex by structure. The building is situated across from Zabjelska Vektra. Within a 1 km radius, there are two elementary schools, kindergartens, shops, and many other amenities necessary for everyday life. Parking is available in front of the building.
    Structure of the apartment: living room, kitchen and dining area, bedroom, hallway, terrace, an additional room, WC, and bathroom.

    Apartment price: €110,000
    Price per m²: €2,200

    If you like the offer, contact us for more information at:
    Tel: 069/72 72 88 (Viber, WhatsApp)
    Mail: trustnekretnineg@gmail.com
    Web: www.trustnekretnine.me

šifra: 37913datum: 06.12.2025 20:08broj pregleda: 157

Slični oglasi

/kes/slike/397x338/2023/10/590545_0.webp
Jednosoban stan City kvart
  • Stambena kvadratura 51
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
93000€
/kes/slike/397x338/2026/05/62117_0.webp
Najam/Izdavanje | Dvosoban stan | 75m2 | Podgorica, Gornja Gorica
  • Dodatno new construction
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
400€
/kes/slike/397x338/2023/12/598415_0.webp
Stanovi Kolasin
  • Stambena kvadratura 45
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Kolašin
2300€
/kes/slike/397x338/2026/03/53558_0.webp
Izdavanje, jednosoban stan, 40m2,Gornja Gorica
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
400€
/kes/slike/397x338/2026/03/55310_5.webp
Izdavanje, jednosoban stan, 50m2, Master kvart
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
600€
/kes/slike/397x338/2023/05/570063_0.webp
Gornja Gorica, dvosoban stan, 110m2
  • Stambena kvadratura 110
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
400€
/kes/slike/397x338/2018/08/138282_3.webp
Jednosban namjesten stan u City kvartu
  • Dodatno Video nadzor
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
500€
/kes/slike/397x338/2026/04/59645_1.webp
Izdavanje, jednosoban stan 42m², City Kvart
  • Stambena kvadratura 42
  • Stanje:
  • Stanovi