patuljak.me dodaj oglasDodaj oglas
patuljak.me logo amblemKategorije
 
Prodaje se jednosoban namješten stan 40 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 40 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 40 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 40 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 40 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 40 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 40 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 40 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 40 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 40 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 40 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 40 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 40 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 40 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 40 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 40 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 40 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 40 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 40 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 40 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 40 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 40 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 40 m2!
Prodaje se jednosoban namješten stan 40 m2!
 

Prodaje se jednosoban namješten stan 40 m2!

Cijena: 145000.00€

• GradPodgorica
  • NaseljeCentral Point
  • Broj sobaJednosoban
  • NamještenDa
  • Sprat1
  • Kvadratura40 m2

Detaljan opis:

    Prodaje se namješten jednosoban stan površine 40 m²!

    Central Point, Podgorica!
    Stan je na 1. spratu zgrade koja posjeduje lift. U potpunosti je opremljen kvalitetnim namještajem i stvarima(koje su još u garanciji) tehnika Bosh, norveški radijator... Orjentisan je jugoistočno, ka dvorištu. Zgrada se nalazi u 8.fazi kompleksa. Postoji mogućnost kupovine gražnog mjesta.
    Struktura stana: dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, hodnik, terasa i kupatilo.
    .
    .
    .
    Cijena stana: 145.000,00 €
    Cijena po m²: 3.625,00 €

    Tel: 069/72 72 88 (viber, whatsapp)

    A furnished one-bedroom apartment for sale, 40 m²!
    Central Point, Podgorica!

    The apartment is located on the 1st floor of a building with an elevator. It is fully equipped with high-quality furniture and appliances (still under warranty), Bosch appliances, Norwegian radiator, etc. It is southeast-oriented, facing the courtyard. The building is located in the 8th phase of the complex. There is a possibility of purchasing a garage space.

    Apartment structure: living room, kitchen, bedroom, hallway, terrace, and bathroom.

    Apartment price: €145,000
    Price per m²: €3,625

    If you are interested in this offer, contact us for more information:
    Tel: 069/72 72 88 (Viber, WhatsApp)
    Mail: trustnekretnineg@gmail.com
    Web: www.trustnekretnine.me

šifra: 45251datum: 26.01.2026 19:38broj pregleda: 157

Slični oglasi

/kes/slike/397x338/2026/03/50685_5.webp
Prodaje se dvosoban stan
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
215000€
/kes/slike/397x338/2026/04/55888_0.webp
Najam/Izdavanje | Jednosoban stan | 54m2 | Podgorica, Preko Morače
  • Dodatno air conditioning
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
500€
/kes/slike/397x338/2026/03/55328_5.webp
Izdavanje | Garsonjera | 33m2 | Podgorica, 1. Maj
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
400€
/kes/slike/397x338/2026/03/51885_0.webp
Izdavanje, Garsonjera 35m2, Bar
  • Stambena kvadratura 35
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Bar
Cijena na upit
/kes/slike/397x338/2026/05/61615_2.webp
Izdajem jednosoban nenamjesten stan
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
350€
/kes/slike/397x338/2026/05/59924_0.webp
Prodaja, Garsonjera, Podgorica, Stari Aerodrom, 31m2
  • Stambena kvadratura 31
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
75900€
/kes/slike/397x338/2026/03/50801_0.webp
Prodaje se dvosoban stan
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
126800€
/kes/slike/397x338/2026/02/48995_0.webp
Izdaje se jednosoban namješten stan 40 m2!
  • Dodatno undefined
  • Stanje: