patuljak.me dodaj oglasDodaj oglas
patuljak.me logo amblemKategorije
 
Prodaje se dvosoban namješten stan 72 m2!
Prodaje se dvosoban namješten stan 72 m2!
Prodaje se dvosoban namješten stan 72 m2!
Prodaje se dvosoban namješten stan 72 m2!
Prodaje se dvosoban namješten stan 72 m2!
Prodaje se dvosoban namješten stan 72 m2!
Prodaje se dvosoban namješten stan 72 m2!
Prodaje se dvosoban namješten stan 72 m2!
Prodaje se dvosoban namješten stan 72 m2!
Prodaje se dvosoban namješten stan 72 m2!
Prodaje se dvosoban namješten stan 72 m2!
Prodaje se dvosoban namješten stan 72 m2!
Prodaje se dvosoban namješten stan 72 m2!
Prodaje se dvosoban namješten stan 72 m2!
Prodaje se dvosoban namješten stan 72 m2!
Prodaje se dvosoban namješten stan 72 m2!
Prodaje se dvosoban namješten stan 72 m2!
Prodaje se dvosoban namješten stan 72 m2!
Prodaje se dvosoban namješten stan 72 m2!
Prodaje se dvosoban namješten stan 72 m2!
Prodaje se dvosoban namješten stan 72 m2!
Prodaje se dvosoban namješten stan 72 m2!
Prodaje se dvosoban namješten stan 72 m2!
Prodaje se dvosoban namješten stan 72 m2!
Prodaje se dvosoban namješten stan 72 m2!
Prodaje se dvosoban namješten stan 72 m2!
 

Prodaje se dvosoban namješten stan 72 m2!

Cijena: 220000.00€

• GradPodgorica
  • NaseljeCity kvart
  • Broj sobaDvosoban
  • NamještenDa
  • Sprat2
  • Kvadratura72 m2

Detaljan opis:

    Prodaje se dvosoban namješten stan površine 72 m²!

    City kvart, Podgorica!
    Stan je na 2. spratu u zgradi Zetagradnje koja posjeduje lift i u potpunosti je opremljen. Posjeduje multisplit sistem grijanja i hlađenja. Zgradu karakteriše visok kvalitet gradnje, kao i odlična lokacija. Javni parking je dostupan oko zgrade, a postoji mogućnost kupovine garažnog mjesta.
    Struktura stana: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, hodnik, kupatilo, vc, 2 spavaće sobe, ostava, garderober i terasa.
    .
    .
    .
    Cijena stana: 220.000,00 €
    Cijena po m²: 3.055,00 €

Tel: 069/72 72 88 (viber, whatsapp)

    A furnished two-bedroom apartment of 72 m² is for sale!
    City Kvart, Podgorica!

    The apartment is located on the 2nd floor of a Zetagradnja building with an elevator and is fully furnished. It features a multisplit heating and cooling system. The building is characterized by high construction quality and an excellent location. Public parking is available around the building, with the option to purchase a garage space.

    Apartment structure: living room, dining area, kitchen, hallway, bathroom, toilet, 2 bedrooms, storage room, walk-in closet, and terrace.
    .
    .
    .
    Apartment price: €220,000.00
    Price per m²: €3,055.00

    If you like this offer, contact us for more information at:

    Tel: +382 69 72 72 88 (Viber, WhatsApp)
    Web: www.trustnekretnine.me
    Email: trustnekretnineg@gmail.com
    Email: trustconsulting081@gmail.com

šifra: 44740datum: 23.01.2026 09:20broj pregleda: 154

Slični oglasi

/kes/slike/397x338/2026/04/56503_1.webp
Prodaja,jednosoban stan,Budva-Becici
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Budva
200000€
/kes/slike/397x338/2025/09/24353_0.webp
Prodaje se dvosoban stan 76m2, Bjeliši, Bar | ID: P 563
  • Stambena kvadratura 76
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Bar
189000€
/kes/slike/397x338/2026/05/61433_2.webp
Prodaje se dvosoban stan Stari Aerodrom-Dadi Plaza
Cijena na upit
/kes/slike/397x338/2026/03/53120_0.webp
Dvosoban stan 80m2, Zabjelo
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
170000€
/kes/slike/397x338/2026/02/50120_0.webp
Dvosoban stan 80m2, Zelenika, Podgorica
  • Stambena kvadratura 80
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
500€
/kes/slike/397x338/2026/04/57494_0.webp
Prodaja,dvosoban stan,Blok 5
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
165000€
/kes/slike/397x338/2026/04/58692_2.webp
Izdavanje,jednosoban stan 52m2+ garazno mjesto,Master kvart
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
600€
/kes/slike/397x338/2026/03/53558_0.webp
Izdavanje, jednosoban stan, 40m2,Gornja Gorica