patuljak.me dodaj oglasDodaj oglas
patuljak.me logo amblemKategorije
 
Prodaja, Jednosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 47m2
Prodaja, Jednosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 47m2
Prodaja, Jednosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 47m2
Prodaja, Jednosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 47m2
Prodaja, Jednosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 47m2
Prodaja, Jednosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 47m2
Prodaja, Jednosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 47m2
Prodaja, Jednosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 47m2
Prodaja, Jednosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 47m2
Prodaja, Jednosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 47m2
Prodaja, Jednosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 47m2
Prodaja, Jednosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 47m2
 

Prodaja, Jednosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 47m2

Cijena: 108100.00€
patuljak.me

Kvadrat nekretnine

• GradPodgorica
  • NaseljeZabjelo
  • AdresaPodgorica, Crna Gora
  • Stambena kvadratura47 m2

    Detaljan opis:

    Prodaje se jednosoban stan, površine 47m2, u izgradnji - Ulica Vojislavljevića, Zabjelo. Struktura: ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stanovi ove strukture dostupni su na prizemlju, prvom, drugom i trećem spratu. Zgrada će se sastojati od dvije podrumske etaže, prizemlja i tri sprata. Imaće dva lifta. U okolini zgrade predviđena su parking mjesta, dječije igralište i zelenilo. Zgrada se nalazi u blizini Centra Cerovo. Investitor je GradišA doo. Planirani rok završetka radova je jun 2026. godine. Cijena: 2300€/m2. Kupovina garažnog mjesta: 12 000EUR Kvadrat nekretnine Milena Tajić - agent za nekretnine +382 69 054 321 (uključujući Viber i WhatsApp) milena@kvadratnekretnine.me office@kvadratnekretnine.me

    One bedroom apartment for Sale, Podgorica, Zabjelo, 47m2
    One bedroom apartment is FOR SALE - with the 47sqm, under construction - in Vojislavljevića Street, at Zabjelo, in Podgorica. Structure: entrance hall, living room with dining room and a kitchen, bedroom, bathroom and terrace. Apartments of this structure are available on the ground, first, second and third floors. The building will consist of two basement levels, a ground floor and three floors. It will have two elevators. There are parking spaces, a childrens playground and greenery around the building. The building is located near the Center Cerovo. The investor is GradišA doo. The planned deadline for the completion of the works is June 2026. Price: €2300/sqm Purchase of garage space: 12,000 EUR Kvadrat nekretnine Milena Tajić - The Realtor +382 69 054 321 (including Viber and WhatsApp) milena@kvadratnekretnine.me office@kvadratnekretnine.me
šifra: 660509datum: 18.12.2024 03:30broj pregleda: 1214

Slični oglasi

/kes/slike/397x338/2026/04/56485_0.webp
Garsonjera 26m2, Zabjelo
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
330€
/kes/slike/397x338/2026/03/54988_0.webp
Prodaja | Stan | 43m² | Podgorica, Blok 9
  • Dodatno new construction