patuljak.me dodaj oglasDodaj oglas
patuljak.me logo amblemKategorije
 
Prodaja, Jednosoban stan, Podgorica, Gornja Gorica, 47m2
Prodaja, Jednosoban stan, Podgorica, Gornja Gorica, 47m2
Prodaja, Jednosoban stan, Podgorica, Gornja Gorica, 47m2
Prodaja, Jednosoban stan, Podgorica, Gornja Gorica, 47m2
 

Prodaja, Jednosoban stan, Podgorica, Gornja Gorica, 47m2

Cijena: 103400.00€
patuljak.me

Kvadrat nekretnine

• GradPodgorica
  • NaseljeGornja Gorica
  • AdresaPodgorica, Crna Gora
  • Stambena kvadratura47 m2

    Detaljan opis:

    Na prodaju stan, površine 46,84m2, u izgradnji, u blizini marketa Vencor, u Gornjoj Gorici. Smješten je na drugom spratu od ukupno dva. Zgrada neće imati lift. Planirani rok završetka radova je kraj 2027. godine. Kupovina je direktno od investitora, stoga je kupac oslobođen plaćanja poreza na promet nepokretnosti. Plan stana je dostupan na upit. Obezbijeđeno je po jedno parking mjesto za svaki stan na privatnom parkingu sa rampom. Cijena stana: 2200€/m2. Kvadrat nekretnine 069 988 888

    One bedroom apartment for Sale, Podgorica, Gornja Gorica, 47m2
    Apartment for sale, surface area 46.84m2, under construction, near the Vencor market, in Gornja Gorica. It is located on the second floor out of a total of two. The building will not have an elevator. The planned deadline for the completion of the works is the end of 2027. The purchase is directly from the investor, therefore the buyer is exempt from paying real estate sales tax. The plan of the apartment is available on request. One parking space is provided for each apartment in a private parking lot with a ramp. Apartment price: €2200/m2. Kvadrat nekretnine 069 988 888
šifra: 58986datum: 25.04.2026 03:30broj pregleda: 66

Slični oglasi

/kes/slike/397x338/2026/05/60579_4.webp
Izdavanje, trosoban stan, Tolosi
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
500€
/kes/slike/397x338/2026/01/42720_0.webp
Izdaje se trosoban stan 100m2, Stari Aerodrom | ID: ML 1498
  • Stambena kvadratura 100
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
700€
/kes/slike/397x338/2026/05/60348_0.webp
Dvosoban namješten stan 77m2, Tuški Put - Podgorica
  • Sprat 1
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
600€
/kes/slike/397x338/2026/02/50476_0.webp
Prodaje se jednosoban stan 51m2, Zabjelo, Podgorica
  • Stambena kvadratura 51
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
153000€
/kes/slike/397x338/2026/04/57761_0.webp
Izdavanje, Jednosoban stan, Podgorica, Zagorič, 60m2
  • Stambena kvadratura 60
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
380€
/kes/slike/397x338/2026/05/61847_0.webp
Izdaje se dvosoban stan 60m2, Zabjelo | ID: ML 1235
  • Stambena kvadratura 60
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
700€
/kes/slike/397x338/2026/03/50506_0.webp
Prodaja stana 33 m² sa galerijom i podrumom – Seljanovo, Tivat
  • Namješten Da
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Tivat
195000€
/kes/slike/397x338/2026/02/50270_0.webp
Dvosoban stan 64m2, Zabjelo – Podgorica
  • Sprat 2
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
153000€
/kes/slike/397x338/2026/05/60406_0.webp
Izdaje se jednosoban namješten stan površine 54 m!