patuljak.me dodaj oglasDodaj oglas
patuljak.me logo amblemKategorije
 
Prodaja, Garsonjera, Podgorica, Stari Aerodrom, 31m2
Prodaja, Garsonjera, Podgorica, Stari Aerodrom, 31m2
Prodaja, Garsonjera, Podgorica, Stari Aerodrom, 31m2
Prodaja, Garsonjera, Podgorica, Stari Aerodrom, 31m2
Prodaja, Garsonjera, Podgorica, Stari Aerodrom, 31m2
Prodaja, Garsonjera, Podgorica, Stari Aerodrom, 31m2
 

Prodaja, Garsonjera, Podgorica, Stari Aerodrom, 31m2

Cijena: 75950.00€
patuljak.me

Kvadrat nekretnine

• GradPodgorica
  • NaseljeStari Aerodrom
  • AdresaPodgorica, Crna Gora
  • Stambena kvadratura31 m2

    Detaljan opis:

    Na prodaju garsonjera, površine 31.04m2, u izgradnji, na Bulevaru Veljka Vlahovića - Stari aerodrom. Smještena je na prvom spratu od ukupno četiri. Zgrada će imati lift. Planirani rok završetka radova je kraj 2027. godine. Kupovina je direktno od investitora, stoga je kupac oslobođen plaćanja poreza na promet nepokretnosti. Plan stana je dostupan na upit. Cijena garažnog mjesta iznosi 12 000€. Cijena stana: 2450€/m2. Način plaćanja: 50% iznosa prilikom kupovine, 30% pri završetku radova i 20% na potpisivanju ugovora. Kvadrat nekretnine 069 988 888

    Studio for Sale, Podgorica, Stari Aerodrom, 31m2
    Studio for sale, surface area 31.04m2, under construction, on Veljko Vlahovića Boulevard - Stari aerodrome. It is located on the first floor of a total of four. The building will have an elevator. The planned deadline for the completion of the works is the end of 2027. The purchase is directly from the investor, therefore the buyer is exempt from paying real estate sales tax. The plan of the apartment is available on request. The price of a garage space is €12,000. Apartment price: €2450/m2. Payment method: 50% of the amount at the time of purchase, 30% at the completion of the works and 20% at the signing of the contract. Kvadrat nekretnine 069 988 888
šifra: 59759datum: 30.04.2026 03:30broj pregleda: 62

Slični oglasi

/kes/slike/397x338/2026/01/43419_0.webp
Prodaja | Jednosoban stan | 38m2 | Podgorica, Stari Aerodrom
  • Dodatno air conditioning
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
113500€
/kes/slike/397x338/2026/05/62707_0.webp
Prodaje se dvosoban stan
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
98000€
/kes/slike/397x338/2024/02/610494_19.webp
Trosoban stan 101m2, Przice, Kotor, Prodaja
  • Dodatno Ostava
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Kotor
300000€
/kes/slike/397x338/2026/04/57303_0.webp
Izdavanje,jednosoban stan,Zabjelo,Podgorica
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
500€
/kes/slike/397x338/2022/05/489313_0.webp
Dvosoban stan 106m2, Tivat
  • Namješten Da
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Tivat
250000€
/kes/slike/397x338/2024/10/652924_0.webp
Prodaja, Trosoban stan, Podgorica, Centar, 122m2
  • Stambena kvadratura 122
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
410000€
/kes/slike/397x338/2024/08/638759_0.webp
Dvosoban stan cc50m2, Bar
  • Namješten Da
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Bar
139000€
/kes/slike/397x338/2026/04/56862_0.webp
Jednosoban stan 33m2, Donja Gorica Residence
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
78000€
/kes/slike/397x338/2024/02/608659_0.webp