patuljak.me dodaj oglasDodaj oglas
patuljak.me logo amblemKategorije
 
Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 68m2
Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 68m2
Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 68m2
Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 68m2
Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 68m2
Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 68m2
Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 68m2
Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 68m2
Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 68m2
Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 68m2
Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 68m2
Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 68m2
Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 68m2
Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 68m2
Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 68m2
Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 68m2
Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 68m2
Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 68m2
Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 68m2
Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 68m2
Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 68m2
Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 68m2
Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 68m2
Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 68m2
 

Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Zabjelo, 68m2

Cijena: 142800.00€
patuljak.me

Kvadrat nekretnine

• GradPodgorica
  • NaseljeZabjelo
  • AdresaPodgorica, Crna Gora
  • Stambena kvadratura68 m2

    Detaljan opis:

    Prodaje se dvosoban stan, od 68m2, na Zabjelu, u Podgorici. Stan se nalazi u ulici Radosava Burića, u blizini kafane “Ribnica”. Struktura stana: dnevna soba, kuhinja i trpezarija, dvije spavaće sobe, kupatilo i terasa. Stan je kompletno opremljen i kao takav se prodaje. Dnevna soba ima klima uređaj, dok spavaće sobe nemaju. Kuhinja ima mašinu za suđe, dok kupatilo (sa kadom) ima mašinu za veš. Vlasništvo: 1/1, na fizičko lice Bez tereta i ograničenja Mogućnost kupovine iz kreditnih sredstava Zgrada NEMA lift, ista se redovno održava. Veliki parking iza zgrade dostupan. ID nekretnine: 12868 Cijena: 2 100EUR/sqm Kvadrat Nekretnine Milena Tajić - agent za nekretnine +382 69 054 321 (uključujući Viber i WhatsApp) milena@kvadratnekretnine.me office@kvadratnekretnine.me

    Two bedroom apartment for Sale, Podgorica, Zabjelo, 68m2
    A two bedroom apartment of 68sqm is FOR SALE, at Zabjelo, in Podgorica. The apartment is located in Radosava Burića street, near the tavern "Ribnica". Apartment structure: living room, kitchen and dining room, two bedrooms, bathroom and terrace. The apartment is fully furnished and is FOR RENT as such. The living room has air conditioning, while the bedrooms do not. The kitchen has a dishwasher, while the bathroom (with bathtub) has a washing machine. Ownership: 1/1, to a natural person Without burdens and restrictions The possibility of purchasing from credit funds The building does NOT have an elevator, it is regularly maintained. A large parking lot behind the building is available. Property ID: 12868 Price: 2 100EUR/sqm Kvadrat Nekretnine Milena Tajić - The Realtor +382 69 054 321 (including Viber and WhatsApp) milena@kvadratnekretnine.me office@kvadratnekretnine.me
šifra: 49885datum: 25.02.2026 03:30broj pregleda: 137

Slični oglasi

/kes/slike/397x338/2023/09/588035_0.webp
Jednosoban stan u luksuznom kompleksu u centru Budve
  • Namješten Da
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Budva
438900€
/kes/slike/397x338/2026/02/47957_0.webp
Dvosoban stan 72m2, City Kvart
  • Namješten Da