patuljak.me dodaj oglasDodaj oglas
patuljak.me logo amblemKategorije
 
Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Konik, 62m2
Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Konik, 62m2
Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Konik, 62m2
Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Konik, 62m2
 

Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Konik, 62m2

Cijena: 136400.00€
patuljak.me

Kvadrat nekretnine

• GradPodgorica
  • NaseljeKonik
  • AdresaPodgorica, Crna Gora
  • Stambena kvadratura62 m2

    Detaljan opis:

    Na prodaju stan, površine 62,04m2, u izgradnji, u blizini doma zdravlja, na Koniku. Smješten je na trećem spratu od ukupno tri. Zgrada će imati lift. Planirani rok završetka radova je kraj 2027. godine. Kupovina je direktno od investitora, stoga je kupac oslobođen plaćanja poreza na promet nepokretnosti. Plan stana je dostupan na upit. Cijena garažnog mjesta iznosi 12 000€. Cijena stana: 2200€/m2. Kvadrat nekretnine 069 988 888

    Two bedroom apartment for Sale, Podgorica, Konik, 62m2
    Apartment for sale, surface area 62.04m2, under construction, near the health center, in Konik. It is located on the third floor out of a total of three. The building will have an elevator. The planned deadline for the completion of the works is the end of 2027. The purchase is directly from the investor, therefore the buyer is exempt from paying real estate sales tax. The plan of the apartment is available on request. The price of a garage space is €12,000. Apartment price: €2200/m2. Kvadrat nekretnine 069 988 888
šifra: 58979datum: 25.04.2026 03:30broj pregleda: 64

Slični oglasi

/kes/slike/397x338/2026/05/61801_0.webp
Prodaja. Jednosoban stan, Stari Aerodrom
  • Stambena kvadratura 48
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
115200€
/kes/slike/397x338/2026/03/55140_0.webp
Prodaje se dvosoban stan
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
120000€
/kes/slike/397x338/2026/03/52395_0.webp
Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Ljubović, 78m2
  • Stambena kvadratura 78
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
171600€
/kes/slike/397x338/2026/04/58220_0.webp
Prodaje se jednosoban stan
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
125000€
/kes/slike/397x338/2026/01/43512_2.webp
Dvosoban stan, Stari Aerodrom
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
600€
/kes/slike/397x338/2026/05/60348_0.webp
Dvosoban namješten stan 77m2, Tuški Put - Podgorica
  • Sprat 1
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
600€
/kes/slike/397x338/2026/05/60786_2.webp
Prodaje se garsonjera Stari Aerodrom
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
75950€
/kes/slike/397x338/2026/02/49443_0.webp
Izdajem stan u centru Podgorice
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
500€
/kes/slike/397x338/2026/03/52249_0.webp
Prodajem jednosoban stan 38m2, u centru Nikšića
  • Dodatno Renoviran
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Nikšić
86000€
/kes/slike/397x338/2026/05/61914_1.webp