PP6A-LSZHCU-W-10M S/FTP Cat. 6A LSZH 10m
    Detaljan opis:
    Patch kabel s paricama zaštićenim folijom i pletenim kabelom, CAT 6A
    Pozlaćeni kontakti
    Omotač s niskim udjelom dima i nultom količinom halogena (LSZH)
    Kalupljeni ublaživači zatezanja
    Čizme bez zapinjanja
    Kategorija: kategorija 6A
    Tip: SSTP (dvostruko oklopljeni)
    Frekvencijski opseg: Maks. 500 MHz
    Usaglašenost sa standardima ANSI / TIA / EIA-568B
    Provodnik: AWG 27 (7 x 0,135 mm žica), CU
    Izolacija provodnika: FM-PE 1,0 mm
    Zaštita: AL folija + pleteni oklop (16 x 4/0,12 mm)
    LDPE punilo: da
    Poliesterska traka: da
    Odvodna žica: n/a
    Materijal plašta: LSZH
    Pletivo plašta: n/a
    Vanjski prečnik plašta: 6,2 mm
    Dužina: u skladu sa opisom artikla
    Boja: u skladu sa opisom artikla
omiljeno patuljak.me prijavi oglas Prijavi oglas podijeli oglas Podijeli oglas
šifra: 13486datum: 05.07.2025 04:30broj pregleda: 291
Slični oglasi
/kes/slike/nema_slike1.png
Goobay 60612 hdmi kabal 3 m
  • Stanje: Novo
  • Ostalo u kompjuteri
/kes/slike/nema_slike1.png
Audio kabal 1m 6.35mm na 6.35 mm mono cabm1m
  • Stanje: Novo
  • Ostalo u kompjuteri
Led panel 12inch RL-1200
Valja KYRA Black SLR Camera Bag
  • Proizvođač Snopy
Lan konektor LC-8P8C-001/100
Goobay Vakum pumpa 51204
  • Proizvođač No-name
Baterija MAXELL CR2025 3V, Lithium
  • Proizvođač Maxell
Logitech Webcam 960-001076 C925e black
Baterija MAXELL 380 SR936W, Silver Oxide, 1.55V
  • Proizvođač Maxell
Goobay HDMI spojnica 65743
Gembird GGS-IVAR-TWIN Mini tastatura i mis gaming
Goobay 2x zenski RCA na 1x 6.35 mm muski 11615
Platinet lampa za glevu Led 90lm PHL2882
Kuni punja EMY 2 porta MY-230Q android/ iphone/type c
  • Proizvođač emy
Goobay Adapter HDMI to HDMI Female 270 8k 65750