Na lako dostupnoj lokaciji u Golubovcima, svega 8 km od Podgorice i samo 1 km od aerodroma, izdaje se savremeni poslovni objekat ukupne površine 705 m².
Objekat je funkcionalno organizovan na dvije etaže – prostrano prizemlje površine 460 m² koje pruža brojne mogućnosti za različite poslovne djelatnosti, kao i galeriju od 245 m² na kojoj se nalazi 8 potpuno opremljenih kancelarija, spremnih za useljenje i rad bez dodatnih ulaganja.
Posebnu vrijednost ovoj nekretnini daje veliki parking prostor sa 15 obezbijeđenih mjesta, što omogućava jednostavan pristup kako zaposlenima, tako i klijentima. Objekat je dodatno unaprijeđen instaliranim solarnim panelima, što doprinosi energetskoj efikasnosti i smanjenju operativnih troškova.
Zahvaljujući odličnoj lokaciji, funkcionalnom rasporedu i savremenim rješenjima, ovaj poslovni prostor predstavlja idealnu priliku za kompanije koje traže reprezentativan i praktičan objekat za svoje poslovanje. Depozit kao i ugovor na duži period su obavezni.
Prodaje se poslovni prostor, ukupne površine 351m2, u Bloku 5 u Podgorici.
Prodaje se poslovni prostor, površine 63m2, u City kvartu u Podgorici.
Izdaje se poslovni prostor, površine 15m2, u dijelu grada Preko Morače u Podgorici.