patuljak.me dodaj oglasDodaj oglas
patuljak.me logo amblemKategorije
 
Plac 5283m2, Budva-Režević
Plac 5283m2, Budva-Režević
Plac 5283m2, Budva-Režević
Plac 5283m2, Budva-Režević
 

Plac 5283m2, Budva-Režević

Cijena: 555000.00€
patuljak.me

Dom home Real Estate

Osnovne informacije:

  • GradBudva
  • Naselje
  • AdresaBudva, Crna Gora
  • NamještenNe

    Detaljan opis:

    Na prodaju plac 5283m2, Budva-Reževići

    Dozvoljena je gradnja za turisticko naselje, tri vile, BGP 1100m2 spratnosti S+P+1.

    Udaljen je 100m od magistrale.

    Cijena je 105€/m2

     

Agent:
    Nemanja Vukčević
    +382 69 502 891
    nemanja.vukcevic@dom-home.me
šifra: 487667datum: 09.05.2022 20:32broj pregleda: 3762

Slični oglasi

/kes/slike/397x338/2022/06/501588_0.webp
Plac 44557m2, Kolašin
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Kolašin
Cijena na upit
/kes/slike/397x338/2024/09/641326_0.webp
Prodaja, Zemljište, Podgorica, Tološi, 1800m2
  • Kvadratura placa 1800
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
160000€
/kes/slike/397x338/2026/04/59404_0.webp
Prodaja, Zemljište, Podgorica, Zagorič, 562m2
  • Kvadratura placa 562
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
86000€
/kes/slike/397x338/2023/11/595037_0.webp
Plac 3855m2, Bajice
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Cetinje
8000€
/kes/slike/397x338/2022/05/487629_0.webp
Plac 700m2, Tološi
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
85000€
/kes/slike/397x338/2026/03/53455_0.webp
Prodajem plac u Zetu 500m2
  • Kvadratura 500
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
20000€
/kes/slike/397x338/2023/05/571595_0.webp
Plac 6146m2, Grbe
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Danilovgrad
185000€
/kes/slike/397x338/2025/10/31055_0.webp
Prodaja zemljiste 1500m² u Borju, Žabljak
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Žabljak
50000€
/kes/slike/397x338/2026/05/62300_0.webp
Prodaje se plac površine 2000 m!
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
260000€
/kes/slike/397x338/2024/11/657887_0.webp