Mreni kabal Gembird 10m PP8-LSZHCU-BK-10M
Uloguj se
Osnovne informacije:
  • ProizvođačGembird
    Detaljan opis:
     Patch kabl sa parovima zaštićenim folijom i pletenim kablom, CAT 8
     Pozlaćeni konektori i kontakti
     Low Smoke Zero Halogen (LSZH) jakna
     Kalupovani rasteretni elementi
     Neuhvatljive čizme
    Specifikacije
    Kategorija: kategorija 8
    Tip: SSTP (zaštićeni)
    Frekvencijski opseg: Maks. 2000 MHz
    Usklađenost sa standardima ANSI / TIA / EIA-568B
    Provodnik: AWG 27 (7 x 0,135 mm žica), BAKAR
    Izolacija provodnika: FM-PE 1,0 mm
    Zaštita: AL folija + pletenica (16 x 5/0,12 mm)
    LDPE punilo: da
    Poliesterska traka: da
    Odvodna žica: n/a
    Materijal jakne: LSZH
    Pletenje jakne n/a
    Vanjski promjer jakne: 5,8 mm
    Dužina: odgovara opisu artikla
    Boja: odgovara opisu artikla
omiljeno patuljak.me prijavi oglas Prijavi oglas podijeli oglas Podijeli oglas
šifra: 674652datum: 11.03.2025 04:30broj pregleda: 436
Slični oglasi
/kes/slike/nema_slike1.png
Gembird slusalice FitEar-X100B crne
/kes/slike/nema_slike1.png
JBL Loudspeakers JBLFLIP6RED Flip6 red JBLFLIP6RED
  • Proizvođač JBL
  • Stanje: Novo
  • Ostalo u kompjuteri
Mreni kabal,1.5m gray CAT6 PP6-1.5M
Smart Tag black ta-tag-01-w
Kabal Lednio SY-05
  • Proizvođač ldnio
Scart to VGA kabal 2m, goobay 50071
S-link SL-531A 5V 3A Adapter
Razer Mousepad RZ02-03820200-R3M1 Sphex V3 Large black
  • Proizvođač RAZER
Baterija Varta CR2 48155
  • Proizvođač Varta
Goobay Filament LED Candle, 6 W, transparent E14 warm white, not dimmable 65393
Goobay LED Outdoor Floodlight, 10 W, with Motion Sensor 53877
Fioka za hardisk 2.5 usb 3.1 EE2-U31S-1
LAMPA LED S-link SL-8712
  • Proizvođač S-link
Mreni kabal 10m UTP CAT5e sivi PP12-10M
Gembird podloga MP-S-BK-M
Produzni HDMI kabal Gembird 4.5m CC-HDMI4X-15
Mi Gembird MUS-6B-01-BG
Logitech mis M185 Wireless Red
Kabal stereo audio 3.5mm, 10m CCA-404-10m