Logitech M187 910-002731 Beini mi LOGZM187BK
Uloguj se
Osnovne informacije:
  • ProizvođačLogitech
    Detaljan opis:
    M187 ULTRA PRIJENOSNI BEŽIČNI MIŠ
    KLJUČNE KARAKTERISTIKE
    kompaktan dizajn staje u male džepove
    EKSTRA-MALA OBLIKA, IDE KAMO DA IDETE
    kompjuterski miš sa ikonom bežične veze
    POUZDANA BEŽIČNA VEZA
    mali nano prijemnik priključen na laptop
    MALI NANO PRIJEMNIK
    plavi kompjuterski miš na laptopu sa slušalicama
    LOGITECH POUZDANOST
    teal kompjuterski miš
    RADI NA SVIM OPERATIVNIM SISTEMIMA
    Dimenzije
    Miš
    • Visina: 81,9 mm
    • Širina: 49,4 mm
    • Dubina: 31,8 mm
    • Težina (sa baterijama): 51,9 g
    Prijemnik
    • Visina: 18,7 mm
    • Širina: 14,4 mm
    • Dubina: 6,1 mm
    • Težina: 1.8 g
    Tehničke specifikacije
    Tehnologija senzora: napredno optičko praćenje
    Rezolucija senzora: 1000 dpi
    Broj dugmadi: 3
    Scroll Wheel (Y/N): Da
    Tip baterije: 1 AAA baterija
    Bežična tehnologija: Napredna bežična povezivost od 2,4 GHz
    Interfejs: USB prijemnik
    Porijeklo proizvoda: Kina
    Informacije o garanciji
    Ograničena garancija na hardver 3 godine
    Broj dijela
    • Crna :910-002731
    • Bijela :910-002735
    • Plava :910-002733
    Kompatibilnost
    Windows® 10,11 ili noviji
    macOS X 10.10 ili noviji
    ChromeOS
    Linux Kernel 2.6+
    USB port
omiljeno patuljak.me prijavi oglas Prijavi oglas podijeli oglas Podijeli oglas
šifra: 674296datum: 10.03.2025 04:30broj pregleda: 544
Slični oglasi
/kes/slike/nema_slike1.png
Optiki audio kabal, 2m CC-OPT-2M
/kes/slike/nema_slike1.png
Logitech Mouse 910-005796 G203 black LOGZG203BK
  • Stanje: Novo
  • Ostalo u kompjuteri
Adapter HDMI-AV RCA
Goobay Mains Adapter US/Japan, White, 45345
Varta baterije V329 SR731SW 48033
Adapter Type-C to 3.5mm + Type-C, Hytech HY-XO40
Goobay 44954 USB Quick charger QC3.0 18W