Kabal Gembrid 3.5 to 2 x rca 2.5m CCA-352-2.5M
Uloguj se
Osnovne informacije:
  • ProizvođačCableXpert
    Detaljan opis:
    3.5 mm stereo plug to 2RCA plugs 2.5m cable, gold-plated connectors
    Length: 2.5 m
    Connectors: RCA plugs, 2 pcs, 3.5 mm stereo plug
omiljeno patuljak.me prijavi oglas Prijavi oglas podijeli oglas Podijeli oglas
šifra: 41809datum: 31.12.2025 04:30broj pregleda: 123
Slični oglasi
/kes/slike/nema_slike1.png
Gembird TA-CH-CLIP-01 Dra telefona
/kes/slike/nema_slike1.png
Axagon CRE-SM3TC citac kartica type c
  • Stanje: Novo
  • Ostalo u kompjuteri
Goobay 12955 AC adapter built in plug
Ranac za laptop Addison 300559 15.6 sivi
  • Proizvođač Addison
Micro-USB kabal, 1,8m bijeli CCP-mUSB2-AMBM-6-w
S-link SL-325 2 Port VGA+PS2 1.8m M/M Wired Manual KVM Switch
Podloga marvo MG08 rgb
  • Proizvođač marvo
Fujitsu 19V 4.22A 80W (5.5x2.5)
Goobay Aux audio kabal 3.5mm na 2.5mm 2m kabal 50459