Grmbird EG-PWC150-01Auto naponski inverter
Uloguj se
Osnovne informacije:
  • ProizvođačGembird
    Detaljan opis:
    Auto inverter snage 150 W sa jednom utičnicom
    Omogućava povezivanje bilo koje elektronike napajane izmjeničnom strujom (maks. 150W), poput prijenosnih računala, punjača mobilnih telefona/kamera, električnih alata itd.
    Automatska zaštita od pregrijavanja, preopterećenja i kratkog spoja
    Punjenje i termostatski kontrolirani ventilator za hlađenje osiguravaju stabilno napajanje
    LED indikator statusa
    Zamjenjivi osigurač
    Specifikacije
    Ulaz: 10-16 VDC (automobilski upaljač za cigarete)
    Izlaz: 230 VAC +/- 10% na 50 Hz (+/-3Hz), modificirani sinusni val
    Izlazna snaga: 150 W kontinuirana snaga (vršna snaga 300 W)
    Osigurač: 25 A (vanjski)
    Izlazna USB snaga: 5 V / 2,1 A
    Kabel: kabl za upaljač, 1,5 sq.mm, 71 cm
    Preporučena radna temperatura: +5...+35 °C
    Materijal: aluminijum i plastika
    Dimenzije: 156 x 76 x 76 mm
    Neto težina: 0,5 kg
omiljeno patuljak.me prijavi oglas Prijavi oglas podijeli oglas Podijeli oglas
šifra: 676577datum: 20.03.2025 04:30broj pregleda: 411
Slični oglasi
/kes/slike/nema_slike1.png
MINI DisplayPort na VGA adapter kabal 0.15m, A-mDPM-VGAF-02
/kes/slike/nema_slike1.png
Asus punja 19V, 3.42A (4.53.0)
  • Stanje: Novo
  • Ostalo u kompjuteri
Goobay 77816 Aku odvijac 27dodatka
Goobay 11461 2 x AA baterija to 9V
Axagon ADM2-CM usb-c m.2 adapter
Usb battery charger for AA/AAA batteries BC-USB-03
Axagon EEM2-GAM game m.2 box usb-c
Kabal za Samsung tablet 1.2mn Goobay 62004
HP punja 19.5V, 2.31, 45W (4.5x3.0)
Logitech Headset 981-000271 H110 black
Toshiba punja 19V, 2.37A, 45W (5.5x2.5)