Gembird TA-UC-PD20-01-W USB Type-C 20 W USB fast charger,
    Detaljan opis:
    Brzi punjač od 20 W s USB Type-C priključkom,
    podržava specifikaciju PowerDelivery (PD),
    inteligentnu zaštitu od prekomjerne struje, prenapona, kratkog spoja i pregrijavanja.
    Ulazni napon: 100~240 V AC, do 0,5 A
    USB Type-C PD izlaz: 5,0 V / 3,0 A, 9,0 V / 2,22 A, 12,0 V / 1,67 A (Maks. 20 W)
    Potrošnja energije u stanju pripravnosti: <0,1 W
    Prosječna efikasnost: >86,5 %
    Efikasnost pri 25% opterećenja: >84,1 %
    Efikasnost pri 100% opterećenja: >86,2 %
    Zaštita izlaza: kratki spoj, prenapon, prekomjerno punjenje, pregrijavanje
    Radna temperatura: < 40 °C
    Dimenzije: 42 mm x 27 mm x 79 mm
    Neto težina: 48 g
omiljeno patuljak.me prijavi oglas Prijavi oglas podijeli oglas Podijeli oglas
šifra: 47748datum: 11.02.2026 04:30broj pregleda: 102
Slični oglasi
/kes/slike/nema_slike1.png
Gembird UHB-U3P4P-01 USB 3.1 (Gen 1) powered 4-port hub
/kes/slike/nema_slike1.png
Everest PJ05 projektor andorid
  • Stanje: Novo
  • Ostalo u kompjuteri
Tester kablova, RJ-45 I RG-58, NCT-1
Goobay 58482 series 1,4hdmi spliter 4 porta
SLUSALICE MARVO TACTIC 30 HG8921
S-LINK SL-S105 kutija za interni rezac
  • Proizvođač S-link
Gembird postolje za monitor stoni MS-TABLE-01
Goobay ica za lemljenje 40844
  • Proizvođač No-name
Bluetooth USB adapter Gembird BTD-MINI5
Razer Microphone RZ19-03450200-R3M1 Seiren Mini pink RAZSEIMIP
  • Proizvođač RAZER
Adjustable TV brackets, WM-SB-01
Goobay 11500 Coaxial muski bijeli na srafljenje
Display port kabal 3m Gembird CC-DP2-10
Goobay Type C kabal 2m 70194