Gembird TA-UC-2AC12-01 12W type c i usb
Uloguj se
Osnovne informacije:
  • ProizvođačGembird
    Detaljan opis:
    Univerzalni 2-portni USB adapter za punjenje, 5 V / 2,4 A
    Podržava i punjenje putem standardnog USB porta i preko Type-C porta.
    Samo ga uključite u zidnu utičnicu kako biste napunili svoj USB uređaj koji se može puniti
    Podržava sve pametne telefone, tablete i druge USB uređaje
    Specifikacije
    Ulaz: 100-240 V~ 50/60 Hz, 0,3 A
    Izlaz USB-A/C: 5,0 V ? 2,4 A (maks. 12,0 W)
    Prosječna aktivna efikasnost: >80%
    Potrošnja energije u stanju pripravnosti: <0,1 W
    Zaštita: Kratki spoj, preopterećenje
    Radna temperatura: < 40°C
omiljeno patuljak.me prijavi oglas Prijavi oglas podijeli oglas Podijeli oglas
šifra: 41802datum: 31.12.2025 04:30broj pregleda: 116
Slični oglasi
/kes/slike/nema_slike1.png
Goobay ica za lemljenje 40844
  • Proizvođač No-name
  • Stanje: Novo
  • Ostalo u kompjuteri
/kes/slike/nema_slike1.png
Samsung punja 12V, 3.33A (2.5x0.7)
  • Stanje: Novo
  • Ostalo u kompjuteri
HDMI male to micro D-male CC-HDMID-6
Hytech HY-XSIM4 Sim Card set
Mikrofon Gembird MIC-D-02
Goobay 63639 rukavice TOUCHCREEN GLOVES
Baterije VARTA CR2025 1/1, Lithium 48058
  • Proizvođač Varta
Gembird CK-MVC-01 vacuum cleaner
Goobay usb-c 4,0 240w 74448
Slualice Gembird MHS-DTW-R
  • Proizvođač GMB-Audio
Gembird Lan kabal PP12-0.25M
Goobay Series 2.0 LC High Speed HDMI Cable with Ethernet (4K@60Hz), 5 m, Black 60624
Ranac za laptop Addison 300559 15.6 red
  • Proizvođač Addison
OTG USB kabal, BM,BFA-OTG-AFBM-04
Baterije VARTA AAA 1000mAh 2/1, Punjive 43470
  • Proizvođač Varta
Logitech Gaming Volan 941-000149 G923 za PS4
  • Proizvođač Logitech
Goobay RS232 - zensko zenski nastavak 50301
Axagon HUE-G1C, 4 x USB 3.1 HUB SLIM, Crni, kabel Type-C
Goobay LED Bulb, 15 W E27 3000K 65389