Gembird punjac TA-UC-PDQC20L-W-01 20w
Uloguj se
Osnovne informacije:
  • ProizvođačGembird
    Detaljan opis:
      2-portni 20 W USB brzi punjač: podržava i QC 3.0 i PowerDelivery (PD) specifikacijuType-C portovi podržavaju 20 W PD, Type-A port podržava 18 W i QC 3.0Inteligentna zaštita od prekomjerne struje, prenapona, kratkog spoja i pregrijavanjaPraktičan LED indikator statusa punjenja
    Specifikacije
    Ulazni napon: 100-240 V~ 50/60 Hz, 0,85 A
    Izlaz USB-A: 5,0 V ? 3,0 A, 9,0 V ? 2,0 A, 12,0 V ?1,5 A (maks. 18 W)
    Izlaz USB-C: 5,0 V ? 3,0 A, 9,0 V ? 2,22 A, 12,0 V ? 1,66 A (maks. 20 W)
    Izlaz USB-A+C: 5,0 V ? 3,4 A (maks. 17 W)
    Potrošnja energije u stanju pripravnosti: 0,3 W
    Izlazna zaštita: kratki spoj, prenapon, prepuna, pregrijavanje
    Sistemski zahtjevi
    iPhone 8 ili noviji
omiljeno patuljak.me prijavi oglas Prijavi oglas podijeli oglas Podijeli oglas
šifra: 47728datum: 11.02.2026 04:30broj pregleda: 105
Slični oglasi
/kes/slike/nema_slike1.png
Goobay RS232 - zensko zenski nastavak 50301
/kes/slike/nema_slike1.png
Ispitiva (tinjalica) 140mm, Goobay 77000
Lenovo punja 20V, 2.25A, 45W (4.0x1.7)
Naponski kabal Gembird 1.8m PC-186-VDE
Logitech Headset 981-000972 / G535 Black
HDMI kabal 5m Gembird CCBP-HDMI-5M
Goobay 45740 usb 2.0 na mini b 1m
Logitech Headset 981-000770 G432 black/cyan
Goobay 11062 Aux adapter metalni 3.5mm stereo zenski na 6.5mm muski stereo
VARR GAMING CHAIR FOTEL GAMINGOWY ZOLDER VGCZ
Produni stereo kabal 3.5 mm, 5 m CCA-421S-5M
Axagon STND-M Dra za telefon
Goobay produzni kabal crni 93095 10 m,
Axagon HUE-C1A USB HUB 4 Porta
Omega led sijalica 18W 4200K OMELE27E-18W-4200
  • Proizvođač OMEGA
Punja Lenovo 20v 2A Yoga3 Pro