Gembird punja TA-UC-PDQC30LCD-BK-02 30W
Uloguj se
Osnovne informacije:
  • ProizvođačGembird
    Detaljan opis:
      3-portni 30 W USB brzi punjač: podržava i QC 3.0 i PowerDelivery (PD) specifikacijuGaN tehnologija: kompaktan dizajn i povećana energetska efikasnostType-C portovi podržavaju 30 W PD, portovi tipa A podržavaju 18 W QC 3.0Praktični LCD displej pokazuje status punjenjaInteligentna zaštita od prekomjerne struje, prenapona, kratkog spoja i pregrijavanja
    Specifikacije
    Ulazni napon: 100-240 V~ 50/60 Hz, 0,85 A
    Izlaz USB-A1/A2: 5,0 V ? 3,0 A, 9,0 V ? 2,0 A, 12,0 V ? 1,5 A (maks. 18 W)
    Izlaz USB-C: 5,0 V ? 3,0 A, 9,0 V ? 3,0 A, 12,0 V ? 2,5 A, 15,0 V ? 2,0 A, 20,0 V ?1,5 A (maks. 30 W)
    Izlaz USB-A1+A2+C: 5,0 V ? 3,0 A (maks. 15 W)
    Potrošnja energije u stanju pripravnosti: <0,2 W
    Prosječna aktivna efikasnost: >85%
    Izlazna zaštita: kratki spoj, prenapon, prepuna, pregrijavanje
    Sistemski zahtjevi
    Funkcija brzog punjenja dostupna je samo za uređaje koji podržavaju brzo punjenje
omiljeno patuljak.me prijavi oglas Prijavi oglas podijeli oglas Podijeli oglas
šifra: 675389datum: 14.03.2025 04:30broj pregleda: 484
Slični oglasi
/kes/slike/nema_slike1.png
Punja za Asus 20V 10A 200W 6.0x3.7 slim