Gembird PB18-TQC3-01 power bank 18000mAh
Uloguj se
Osnovne informacije:
  • ProizvođačGembird
    Detaljan opis:
    • PORTABLE POWER
    • Napunite svoju opremu u pokretu
    • Dovoljno moćan za punjenje tableta
    Kompaktan power bank od 18000 mAh sa 2 USB porta
    Pogodno za punjenje npr. pametnih telefona ili tableta
    Ugrađena zaštita od kratkog spoja, prekomjernog punjenja i prekomjernog pražnjenja
    LCD indikator statusa baterije
    Baterija: 18000 mAh, Li-polimer 21700 X 4kom (vrijeme punjenja do 9 sati)
    Ulaz tipa C: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W)
    Type-C izlaz: 5.0V ?3.0A, 9.0V ?2.22A, 12.0V ?1.67A (20W)
    USB AF QC 3.0 izlaz: 5.0V ?3.0A, 9.0V ?2.22A, 12.0V ?1.67A (20W)
    Radna temperatura: 0-45 °C
    Dimenzije: 54 x 60 x 86 mm
    Neto težina: 0,36 kg
omiljeno patuljak.me prijavi oglas Prijavi oglas podijeli oglas Podijeli oglas
šifra: 674274datum: 10.03.2025 04:30broj pregleda: 574
Slični oglasi
/kes/slike/nema_slike1.png
HDMI Adapter, spojka A-HDMI-FF
/kes/slike/nema_slike1.png
Platinet wireless karaoke spiker PMG255
  • Proizvođač PLATINET
  • Stanje: Novo
  • Ostalo u kompjuteri
USB fioka za hdd 2.5 inch USB 3.0 Gembird EE2-U3S-2-R
LAN konektor Gembirdi 8P8C Cat6 100kom LC-8P8C-002/100
Asus punja 19V, 4.74a 90W (4.0x1.35)
  • Proizvođač ASUS
Bluettoth sluusalice Gembird TWS-SEA-GW
DVD-R Maxell Printabile 4,7 GB 1/50
  • Proizvođač Maxell
Naponski kabal Gembird 1.8m PC-186-VDE
Mreni kabal 5m, UTP CAT6 PP6U-5M/BK
Logitech mis M185 Wireless Red
PMAS20 PLATINET MASSAGE GUN PISTOLET WIBRACYJNY DO MASAU
Gembrid SC-USB-02 USB sound card, Virtus2
MINI DisplayPort na VGA adapter kabal 0.15m, A-mDPM-VGAF-02
Duracell MN21 LR23 12v alkalna 2/1 62297
  • Proizvođač duracell
Goobay 12269 Compression F konektor 7mm
Goobay 65272 Headphone Adapter, AUX Jack 6.35 mm to 2x 3.5
Snopy slusalice SN-C12 roze
  • Proizvođač Snopy
Kutija za 1 DVD 7mm, bijela