GEMBIRD NBS-2F15-05
GEMBIRD NBS-2F15-05
GEMBIRD NBS-2F15-05
Uloguj se
Osnovne informacije:
  • ProizvođačGembird
    Detaljan opis:
    Materijal: metal i plastika
    Prečnik ventilatora: 125 x 125 x 15 mm
    Podešavanje visine: 1 korak (0-5 stepeni)
    Dužina USB kabla: 0,5 m
    USB konektor: prolazni tip (ulaz/izlaz)
    Dimenzije (DxŠxV): 340 x 250 x 23 mm (sklopljeno)
    Potrošnja struje: 5V, do 0,4 A
    Neto težina: 0,45 kg
omiljeno patuljak.me prijavi oglas Prijavi oglas podijeli oglas Podijeli oglas
šifra: 675519datum: 14.03.2025 04:30broj pregleda: 539
Slični oglasi
/kes/slike/nema_slike1.png
LogiLink Adapter 3 x euro uko
  • Proizvođač LogiLink
  • Stanje: Novo
  • Ostalo u kompjuteri
/kes/slike/nema_slike1.png
Axagon PCEE-G25 PCI 2.5 Gigabit ethernet
  • Stanje: Novo
  • Ostalo u kompjuteri
Axagon BUCM2-CM10AB kabal 1m PD 240W 5A
Audio kabal 5m 6.35mm na 3.5mm stereo AUXM5M
Punja 12V 5A (5.5x2.5)
Logitech 910-005931 UNIFYING RECEIVER za mia i tastaturu, USB, Plug & Play,Wireless,
  • Proizvođač Logitech
EVEREST PRJ-288 Projector mount
  • Proizvođač Everest
Axagon ADE-SRC to type C Gigabit ethernet
Gaming slusalice Gembird GHS-402
Logitech M171 Wirelless Mis Bijeli 910-006867
  • Proizvođač Logitech
AN99 8MM 720P 5M endoskop kamera