Gembird EG-PWC300-01 Car power inverter 12V 300W
Uloguj se
Osnovne informacije:
  • ProizvođačEnerGenie
    Detaljan opis:
      Auto inverter snage 300 W sa jednom utičnicomOmogućava povezivanje bilo koje elektronike napajane izmjeničnom strujom (maks. 300 W), kao što su prijenosni računari, punjači mobilnih telefona/kamere, električni alati itd.Automatska zaštita od pregrijavanja, preopterećenja i kratkog spojaPunjenje i termostatski kontrolirani ventilator za hlađenje osiguravaju stabilno napajanjeLED indikator statusaZamjenjivi osigurač
    Specifikacije
    Ulaz: 10-16 VDC (akumulator direktno)
    Izlaz: 230 VAC +/- 10% na 50 Hz (+/-3Hz), modificirani sinusni val
    Izlazna snaga: 300 W kontinuirana snaga (vršna snaga 600 W)
    Osigurač: 35 A (vanjska utičnica)
    Izlazna USB snaga: 5 V / 2,1 A
    Preporučena radna temperatura: +0...+40 °C
    Materijal: aluminijum i plastika
    Kabel: 80 cm (4 sq.mm) krokodil stezaljka, 30A terminal
    Dimenzije: 150 x 120 x 60 mm
    Neto težina: 0,85 kg
    Sistemski zahtjevi
    Sigurnosne mjere:
    Upaljač za cigarete u automobilu obično daje snagu do 240 W. Ako vaša električna oprema troši više od 150 W, pazite da se upaljač za cigarete ne zagrije, u suprotnom ponovo priključite invertor na akumulator automobila, pazeći na polaritet.
omiljeno patuljak.me prijavi oglas Prijavi oglas podijeli oglas Podijeli oglas
šifra: 675385datum: 14.03.2025 04:30broj pregleda: 556
Slični oglasi
/kes/slike/nema_slike1.png
Axagon CRE-SAC ita kartica
  • Stanje: Novo
  • Ostalo u kompjuteri
/kes/slike/nema_slike1.png
Goobay 53881 crni 30W Reflektor sa senzorom