Gaming mis Gembird  MUSG-RAGNAR-RX500
    Detaljan opis:
    DIZAJNIRAN ZA PRAVE GEJMERE!
    Optimalna udobnost za intenzivnu i produženu igru.
    Do 7200 DPI - super preciznost.
    Neklizajuci gumirani ergonomski dizajn.
    -Miš za igre sa 10 tastera
    -Dugmad za brzi DPI (1000-7200 DPI)
    -LED osvetljenje: 12 režima
    -Udoban ergonomski dizajn
    -Gornji deo sa UV premazom za bolje prianjanje i kontrolu
    Interfejs: USB 2.0
    Opticke rezolucije: 1000/1600/2400/3200/4800/7200 DPI (podrazumevano 1600)
    Brzina osvežavanja: 125-250-500-1000 Hz
    Tasteri: 10 kom, sva programabilna
    Životni vek dugmeta: 10 miliona klikova
    Ubrzanje: 20 G
    Maksimalna brzina pracenja: 100 in/s
    Kabl: pleteni 1,8m
    Napajanje: 5 VDC do 50 mA
    Dimenzije: 125x64x41mm
    Neto težina: 145g
omiljeno patuljak.me prijavi oglas Prijavi oglas podijeli oglas Podijeli oglas
šifra: 47935datum: 12.02.2026 04:30broj pregleda: 92
Slični oglasi
/kes/slike/nema_slike1.png
Mini USB kabal 0.3m CCP-USB2-AM5P-1
/kes/slike/nema_slike1.png
Fiesta Type-C slusalice FISEMW10
  • Stanje: Novo
  • Ostalo u kompjuteri
Goobay 11411 Alligator hvataljeke sa srafom crvene
Goobay 50549 D-sub 9-pin musko muski
B1PBPL OMEGA CASE BOX 1CD 10MM