Drzac za tv Gembird od 50-105 incha WM-105ST-01
    Detaljan opis:
    Zidni nosač za TV s dvostrukom rukom i potpunim pokretom
    Podržava većinu LCD televizora od 50” - 105”
    Kompatibilan s VESA standardima, maks. 900 mm x 600 mm
    Omogućava okretanje do 120 stepeni i naginjanje od 20 stepeni
    Udaljenost od zida: 70 ~ 638 mm
    Praktična integrirana libela za savršeno poravnanje
    Uključuje sav potreban materijal za montažu
    Materijal: čelik
    Površinska obrada: praškasti premaz
    Boja: crna
    Odgovara veličini ekrana: 50" - 105"
    Nosivost: 75 kg
    Udaljenost od zida: 78 ~ 644 mm
    Opseg nagiba: +5° ~ -15°
    Opseg okretanja: +60° ~ -60°
    Nivo ekrana: +3° ~ -3°
    Instalacija: čvrsti zid, dvostruki stub (406mm/450mm/600mm)
    Upravljanje kablovima: Da
    Libela: Ne
    Neto težina: 17,5 kg
omiljeno patuljak.me prijavi oglas Prijavi oglas podijeli oglas Podijeli oglas
šifra: 43653datum: 17.01.2026 04:30broj pregleda: 87
Slični oglasi
/kes/slike/nema_slike1.png
OTG USB kabal micro 0.15m, AB-OTG-AFBM-03
/kes/slike/nema_slike1.png
SLUSALICE MARVO TACTIC 30 HG8921
  • Stanje: Novo
  • Ostalo u kompjuteri
Power adapter cable 6 pin CC-PSU-6
Repar tool za telefon 20RPT
Goobay 76743 Power adpter DC 5.5 x 2.1 zenski
Logitech M196 BT MIS SIVI
Axagon PCEM2-D interni adapter za M2
LogiLink Mini senzor za vrata sc0207
  • Proizvođač LogiLink
Logitech Keyboard 920-008685 US/Int.-Layout MK540-QWERTY
Dra za telefon, plastika, vie boja SMPHHLD
Gembrid WP-L-12 Wireless presenter with laser pointer
Goobay Audio Cable 2xRCA male to 2xRCA Male (Stereo) 50097
High speed HDMI cable 2m Premium Series CCBP-HDMI-2M
Platinet PFS6250 250ml + krpica sredstvo za ciscenje
  • Proizvođač PLATINET
Punja Apple MACBOOK 18.5V, 4.6A MAGSAFE 1