Dra zidni za TV Gembrid WM-70ST-01
    Detaljan opis:
      Dvostruki zidni nosač za TV sa punim pokretomPodržava većinu 37” - 70” LCD/LED TV-aVESA kompatibilan, maks. 600 mm x 400 mmRazmak od zida 78 - 400 mmOmogućava okretanje do 120 stepeni i naginjanje za 20 stepeniPraktična integrisana libela za savršeno poravnanjeUključuje sav potreban materijal za ugradnju
    Specifikacije
    Materijal: čelik, plastika
    Površinska obrada: praškasti premaz
    boja: crna
    Prikladna veličina ekrana: 37" ~ 70"
    VESA podrška: 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400 mm
    Kapacitet težine: 35 kg
    Profil: 78 ~ 400 mm
    Opseg nagiba: 0 ° ~ -20 °
    Opseg okretanja: +60 ° ~ -60 °
    Nivo ekrana: +3 ° ~ -3 °
    Montaža: čvrsti zid
    Upravljanje kablovima: Da
    Neto težina: 4,65 kg
    Dimenzije: 400 x 635 x 430 mm
omiljeno patuljak.me prijavi oglas Prijavi oglas podijeli oglas Podijeli oglas
šifra: 681539datum: 28.03.2025 04:31broj pregleda: 445
Slični oglasi
/kes/slike/nema_slike1.png
Gembrid BTD-MINI6 USB Bluetooth v.5.0 dongle
/kes/slike/nema_slike1.png
USB adapter green to ps2 muski ps2, zenski usb 68919
High speed HDMI cable 2m Premium Series CCBP-HDMI-2M
Baterije alkalne Gembird 9V 1/1 pack EG-BA-6LR61-01
Varta Industrial LR6/AA micro 4006 1.5V Alkalne 46967
  • Proizvođač Varta
Lenovo punja 20V, 4.54A, 90W (7.9x5.5)
Gembrid OWS-01-BK BT open-ear TWS headphones,
Goobay 58625 RJ11 modulator
Logitech Mouse 910-005796 G203 black LOGZG203BK
Axagon car charger PWC-QC5 Dual usb 31,5W
Punja Lenovo 20v 2.25A Yoga3 Pro
MINI DisplayPort na VGA adapter kabal 0.15m, A-mDPM-VGAF-02
Axagon CLR-M2FAN aktivni hladnjak
HDMI spliter 2-port, Full HD Gembird DSP-2PH4-03
Adapter EU to UK Gembird A-AC-EUFUKM-01
Goobay USB to DC Cable 5.5 x 2.1 mm, 1.5 m, black 55159
logiLink Headset Mono, with microphone, 1x3.5mm