Dra za TV TVS-70T-01 Gembrid 37-70inch
    Detaljan opis:
    Metalni TV stalak s kotačićima.
    Praktična polica podesiva po visini za opremu ili materijal.
    Izdržljivi kotačići s mehanizmom za zaključavanje.
    Omogućava naginjanje do 24 stupnja.
    Podržava većinu LCD televizora od 37” - 70”
    VESA kompatibilnost, maks. 600 mm x 400 mm
    Materijal: čelik, plastika
    Veličina ekrana: 37" - 70"
    VESA kompatibilnost: 100x100,200x200,300x200,400x200,300x300,400x300,400x400,600x400
    Nosivost televizora: 45 kg
    Opseg nagiba: +12 ° ~ -12 °
    Opseg okretanja: N/A
    Rotacija ekrana: N/A
    Nosivost police: 5 kg
    Upravljanje kablovima: da
    Dimenzije: 850 x 655 x 1654 mm
    Težina: 10 kg
omiljeno patuljak.me prijavi oglas Prijavi oglas podijeli oglas Podijeli oglas
šifra: 47750datum: 11.02.2026 04:30broj pregleda: 97
Slični oglasi
/kes/slike/nema_slike1.png
Port on desk 7u1 A4-MS-9
/kes/slike/nema_slike1.png
Audio kabal 5m 6.35mm na 3.5mm stereo AUXM5M
  • Stanje: Novo
  • Ostalo u kompjuteri
S-LINK SL-AL10 DRA ZA LAPTOP
  • Proizvođač S-link
Goobay 60612 hdmi kabal 3 m
HDMI na MICRO HDMI adapter, A-HDMI-FD
Bluetooth mi, MUSWB2
/kes/slike/397x338/2026/05/60855_0.webp
Matična i Procesor i3-10100F
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Podgorica
Goobay 11614 RCA na RCA zensko zenski
Goobay CAT 5e Patch Cable, U/UTP, grey, 10 m 68347
Goobay 4-Way USB Charger (30 W) Bijeli 44962
PLATINET PENDRIVE USB 2.0 X-Depo 32GB BLUE PMFE32BL
Goobay Series 2.0 High Speed HDMI 61162 7.5m
Hytech HY-X59 0.5A Nokia 6101 Thick-end