"CAT5e UTP Patch cord, black, 10 m "PP12-10M/BK
    Detaljan opis:
    Neoklopljeni patch kabel, 8P8C
    50u” pozlaćeni kontakti
    , oblikovani ublaživači naprezanja
    Kategorija: Poboljšana kategorija 5
    Tip: UTP (neoklopljeni)
    Frekvencijski opseg: Maks. 100 MHz
    Usaglašenost sa standardima ANSI / TIA / EIA-568B
    Provodnik: AWG 26 (7 x 0,15 mm žica), CCA
    Izolacija provodnika: HDPE 0,81 mm
    Zaštita: n/a
    LDPE punilo: n/a
    Poliesterska traka: n/a
    Odvodna žica: n/a
    Materijal plašta: PVC
    Pletivo plašta: n/a
    Vanjski prečnik plašta: 5,0 mm
    Dužina: u skladu sa opisom artikla
    Boja: u skladu sa opisom artikla
omiljeno patuljak.me prijavi oglas Prijavi oglas podijeli oglas Podijeli oglas
šifra: 13484datum: 05.07.2025 04:30broj pregleda: 269
Slični oglasi
/kes/slike/nema_slike1.png
DVI kabal 1.8m, CC-DVI2-BK-6
/kes/slike/nema_slike1.png
KAIWEEETS digital clamp meter HT206A
  • Stanje: Novo
  • Ostalo u kompjuteri
CD-R Verbatim 700MB 10/1 pack, celofan
  • Proizvođač Verbatim
Mini USB kabal 0.3m CCP-USB2-AM5P-1
Goobay 44956 Dual USB Quick charger QC3.0 28W 2xUSB
Mi Gembrid MUSW-6B-01
Goobay 12 V Power Supply (12 W / 1.0 A) 5.5 x 2.5 64978
Axagon HUE-P1C usb hub type C
Baterije VARTA AAA 1000mAh 2/1, Punjive 43470
  • Proizvođač Varta
Adapter 3.5mm to 6.35mm Gembird A-6.35M-3.5F/28095
Gobay HDMI kabal 61158 1.5m 2.0
S-link SL-8F8F F / F RJ45 Ethernet Intermediate Adapter
  • Proizvođač S-link
CM-55ST-01 Gembrid plafonski drzac za tv
Audio kabal 2m 6.35mm na 6.35 mm mono cabm2m