patuljak.me dodaj oglasDodaj oglas
patuljak.me logo amblemKategorije
 
Prodaje se trosoban stan 92 m2!
Prodaje se trosoban stan 92 m2!
Prodaje se trosoban stan 92 m2!
Prodaje se trosoban stan 92 m2!
Prodaje se trosoban stan 92 m2!
Prodaje se trosoban stan 92 m2!
Prodaje se trosoban stan 92 m2!
Prodaje se trosoban stan 92 m2!
Prodaje se trosoban stan 92 m2!
Prodaje se trosoban stan 92 m2!
Prodaje se trosoban stan 92 m2!
Prodaje se trosoban stan 92 m2!
 

Prodaje se trosoban stan 92 m2!

Cijena: 267000.00€

• GradPodgorica
  • NaseljeCity kvart
  • Broj sobaTrosoban
  • NamještenNe
  • Sprat7
  • Kvadratura92 m2

Detaljan opis:

    Prodaje se trosoban nenamješten stan površine 92 m²!

    City kvart, Podgorica.
    Stan je na 7.(poslednjem) spratu u profesorskoj zgradi koja posjeduje lift i prodaje se nenamješten. U listu nepokretnosti je upisano 76 m². Po strukturi je dvosoban, a posjeduje galeriju površine cca 16 m². Zgradu karakteriše visok kvalitet gradnje, kao i odlična lokacija. Parking je dostupan oko zgrade. Trenutno se koristi kao kancelarijski prostor.
    Struktura stana: dnevna soba, kuhinja, kupatilo, 2 spavaća sobe, galerija i 2 terase.
    .
    .
    .
    Cijena stana: 267.000,00 €
    Cijena po m²: 2.900,00 €

Tel: 069/72 72 88 (viber, whatsapp)

    Unfurnished three-bedroom apartment for sale, with an area of 92 m²!
    City kvart, Podgorica.
    The apartment is on the 7th (top) floor of the professors’ building, which has an elevator, and is being sold unfurnished. The property title lists 76 m². Structurally, it is a two-bedroom apartment with a gallery area of approximately 16 m². The building is characterized by high construction quality and an excellent location. Parking is available around the building. It is currently used as office space.
    Apartment structure: living room, kitchen, bathroom, 2 bedrooms, gallery, and 2 terraces.
    .
    .
    .
    Apartment price: €267,000.00
    Price per m²: €2,900.00

    If you liked this offer, contact us for more information at:
    Tel: 069/72 72 88 (Viber, WhatsApp)
    Web: www.trustnekretnine.me
    Mail: trustnekretnineg@gmail.com
    Mail: trustconsulting081@gmail.com

šifra: 30594datum: 21.10.2025 19:33broj pregleda: 189

Slični oglasi

/kes/slike/397x338/2026/03/53186_0.webp
Izdavanje,jednosban stan,54m2,Zagorič
  • Stambena kvadratura 54
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
450€
/kes/slike/397x338/2023/08/582932_0.webp
Prodaja, Dupleks, Trosoban, Gornja Gorica
  • Stambena kvadratura 108
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
1400€
/kes/slike/397x338/2026/05/61438_0.webp
Prodaje se jednosoban stan
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
152000€
/kes/slike/397x338/2026/04/55997_0.webp
Prodaje se dvosoban stan
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
110000€
/kes/slike/397x338/2025/10/29615_0.webp
Dvosoban stan 61m2, Ljubović, Namješten
  • Namješten Da
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
212000€
/kes/slike/397x338/2024/09/643819_0.webp
Jednosoban stan Cetinje
  • Stambena kvadratura 47
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Cetinje
Cijena na upit
/kes/slike/397x338/2023/03/560575_0.webp
Capital Plaza, dvosoban stan, 72m2
  • Stambena kvadratura 72
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
1100€
/kes/slike/397x338/2026/05/60859_0.webp
Luksuzan trosoban stan 140m2 – Preko Morače, Podgorica
  • Namješten Da
  • Stanje:
  • Stanovi