patuljak.me dodaj oglasDodaj oglas
patuljak.me logo amblemKategorije
 
Prodaje se plac površine 4460 m2!
Prodaje se plac površine 4460 m2!
 

Prodaje se plac površine 4460 m2!

Cijena: 44600.00€

Osnovne informacije:

  • GradDanilovgrad
  • NaseljeSekulići
  • Tip žemljištaPoljoprivredno
  • PrilazMakadam
  • Kvadratura4460 m2

    Detaljan opis:

    Prodaje se plac površine 4460 m²!

    Sekulići, Danilovgrad!
    Plac se nalazi u naselju Sekulići udaljen oko 1 km od manastira Ždrebaonik, a oko 4 km od centra Danilovgrada. Voda i struja su u blizini placa.
    .
    .
    .
    Cijena placa: 44.600,00 €!
    Cijena po m²: 10,00 €!

Tel: 069/72 72 88 (viber, whatsapp)

    Land for sale, 4,460 m²!
    Sekulići, Danilovgrad!
    The land is located in the Sekulići neighborhood, about 1 km from the Ždrebaonik Monastery and about 4 km from the center of Danilovgrad. Water and electricity are nearby.
    .
    .
    .
    Price: €44,600.00
    Price per m²: €10.00

    If you are interested in this offer, contact us for more information:

    Tel: 069/72 72 88 (Viber, WhatsApp)
    Mail: trustnekretnineg@gmail.com
    Mail: trustconsulting081@gmail.com
    Web: www.trustnekretnine.me

šifra: 30980datum: 24.10.2025 14:33broj pregleda: 247

Slični oglasi

/kes/slike/397x338/2026/05/60939_0.webp
Prodaje se urbanizovan ppac
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Bar
400000€
/kes/slike/397x338/2024/09/641184_0.webp
Prodaja, Zemljište, Podgorica, Pričelje, 1500m2
  • Kvadratura placa 1500
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
70000€
/kes/slike/397x338/2024/04/616856_0.webp

Prodaje se plac, površine 1972m2, u Rogamima u Podgorici

  • Kvadratura placa 1972
  • Stanje:
  • Zemljišta
177500€
/kes/slike/397x338/2026/04/58231_0.webp
PRODAJEM PLAC
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Kotor
114.99€
/kes/slike/397x338/2026/04/58544_0.webp
Prodajem plac
  • Kvadratura 11353
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Danilovgrad
Cijena na upit
/kes/slike/397x338/2023/09/586812_0.webp
Plac 4233m2, Zeta
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
Cijena na upit
/kes/slike/397x338/2024/11/653228_0.webp
Urbanizovan plac 2171 m² za gradnju u naselju Kavač, Kotor
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Kotor
330000€
/kes/slike/397x338/2026/03/53570_0.webp
Prodaje se plac površine 11800 m!
  • Kvadratura 11800
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica