patuljak.me dodaj oglasDodaj oglas
patuljak.me logo amblemKategorije
 
Prodaje se plac površine 1000 m2!
Prodaje se plac površine 1000 m2!
 

Prodaje se plac površine 1000 m2!

Cijena: 52000.00€

• GradPodgorica
  • NaseljeDonji Kokoti
  • Tip žemljištaPoljoprivredno
  • PrilazAsfalt
  • Kvadratura1000 m2

Detaljan opis:

    Prodaje se plac površine 1000 m²!

    Donji Kokoti, Podgorica!
    Plac se nalazi na oko 2.5 km udaljenosti od Aliance. Nalazi se uz ulicu. Dio je većeg placa koji bi se parcelisao. Pravilnog je oblika. Voda i struja su u blizini placa.
    .
    .
    .
    Cijena placa: 52.000,00 €!
    Cijena po m²: 52,00 €!

    Tel: 069/72 72 88 (viber, whatsapp)
    Web: www.trustnekretnine.me
     

    Plot for sale, 1000 m²!
    Donji Kokoti, Podgorica!

    The plot is located about 2.5 km from Alliance. It has direct access to the street. It is part of a larger plot that will be subdivided. The shape is regular. Water and electricity are nearby.
    .
    .
    .
    Plot price: €52,000.00
    Price per m²: €52.00

    If you are interested in this offer, contact us for more information:
    Tel: 069/72 72 88 (Viber, WhatsApp)
    Mail: trustnekretnineg@gmail.com
    Mail: trustconsulting081@gmail.com
    Web: www.trustnekretnine.me

šifra: 29812datum: 17.10.2025 08:34broj pregleda: 314

Slični oglasi

/kes/slike/397x338/2022/08/512050_0.webp
Plac, Sutomore, Spičansko Polje
  • Kvadratura placa 918
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Sutomore
Cijena na upit
/kes/slike/397x338/2022/05/488324_0.webp
Plac 7952m2, Brežine
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Podgorica
96000€
/kes/slike/397x338/2026/03/51023_0.webp
Prodajem plac - Andrijevica
  • Kvadratura 500
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Andrijevica
35000€
/kes/slike/397x338/2026/04/59558_0.webp
Prodajem urbanizovan plac, Žabljak
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Žabljak
90000€
/kes/slike/397x338/2026/04/57507_0.webp
Potrebno zemljište u okolini Ulcinja
  • Kvadratura 5000-10000
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Ulcinj
20000€
/kes/slike/397x338/2024/11/656055_0.webp
Urbanizovano zemljiste 2673m2 Buljarica,Budva
  • Namješten Ne
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Budva
340000€
/kes/slike/397x338/2026/04/55656_0.webp
Prodaje se plac površine 13110 m!
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Zemljišta
  • Danilovgrad
262000€
/kes/slike/397x338/2026/03/53469_0.webp
Prodaje se plac 409m2, Baošići | ID: ML 1587
  • Stambena kvadratura 409
  • Stanje:
  • Zemljišta