patuljak.me dodaj oglasDodaj oglas
patuljak.me logo amblemKategorije
 
Prodaje se jednosoban nov namješten stan 44 m!
Prodaje se jednosoban nov namješten stan 44 m!
Prodaje se jednosoban nov namješten stan 44 m!
Prodaje se jednosoban nov namješten stan 44 m!
Prodaje se jednosoban nov namješten stan 44 m!
Prodaje se jednosoban nov namješten stan 44 m!
Prodaje se jednosoban nov namješten stan 44 m!
Prodaje se jednosoban nov namješten stan 44 m!
Prodaje se jednosoban nov namješten stan 44 m!
Prodaje se jednosoban nov namješten stan 44 m!
Prodaje se jednosoban nov namješten stan 44 m!
Prodaje se jednosoban nov namješten stan 44 m!
Prodaje se jednosoban nov namješten stan 44 m!
Prodaje se jednosoban nov namješten stan 44 m!
Prodaje se jednosoban nov namješten stan 44 m!
Prodaje se jednosoban nov namješten stan 44 m!
Prodaje se jednosoban nov namješten stan 44 m!
Prodaje se jednosoban nov namješten stan 44 m!
Prodaje se jednosoban nov namješten stan 44 m!
Prodaje se jednosoban nov namješten stan 44 m!
Prodaje se jednosoban nov namješten stan 44 m!
Prodaje se jednosoban nov namješten stan 44 m!
 

Prodaje se jednosoban nov namješten stan 44 m!

Cijena: 128500.00€

• GradPodgorica
  • NaseljePobrežje
  • Broj sobaJednosoban
  • NamještenDa
  • Sprat1
  • Kvadratura44 m2

Detaljan opis:

    Prodaje se nov namješten jednosoban stan površine 44 m²!

    Pobrežje, Podgorica!
    Stan je na 1. spratu u zgradi koja posjeduje lift. Orjentisan je ka dvorišnoj strani. Prodaje se u potpunosti namješten novim stvarima. Zgrada se nalazi iza hotela Signum, na odličnoj lokaciji u blizini vrtića, osnovnih i srednjih škola, Mall of Montenegra, Lakovića, Našeg diskonta... Postoji mogućnost kupovine garažnog mjesta po cijeni od 13.000,00€.
    Struktura stana: dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, hodnik, terasa i kupatilo.
    .
    .
    .
    Cijena stana: 128.500,00 €
    Cijena po m²: 2.920,00 €

    Tel: 069/72 72 88 (viber, whatsapp)

    A new furnished one-bedroom apartment of 44 m² is for sale!
    Pobrežje, Podgorica!

    The apartment is on the 1st floor of a building with an elevator. It faces the courtyard and is fully furnished with new items. The building is located behind the Signum Hotel, in an excellent location near kindergartens, primary and secondary schools, Mall of Montenegro, Lakovića, and Naš diskont. There is an option to purchase a garage space for €13,000.

    Apartment layout: living room, kitchen, bedroom, hallway, terrace, and bathroom.
    .
    .
    .
    Price: €128,500
    Price per m²: €2,920

    If you like the offer, contact us for more information at:
    Tel: 069/72 72 88 (Viber, WhatsApp)
    Mail: trustnekretnineg@gmail.com
    Mail: trustconsulting081@gmail.com
    Web: www.trustnekretnine.me

šifra: 49823datum: 24.02.2026 15:56broj pregleda: 202

Slični oglasi

/kes/slike/397x338/2026/03/53022_8.webp
Izdavanje, garsonjera 30m2, City Kvart, Podgorica
  • Stambena kvadratura 30
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
400€
/kes/slike/397x338/2026/05/60800_2.webp
Prodaje se garsonjera Stari Aerodrom
  • Stambena kvadratura 31
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
75950€
/kes/slike/397x338/2026/03/52429_0.webp
Izdajem garsonjeru 32m2, na godinu dana
  • Kvadratura balkona 5
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Budva
400€
/kes/slike/397x338/2026/04/58596_0.webp
Izdaje se jednosoban namješten stan površine 33 m!
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
449.98€
/kes/slike/397x338/2026/05/59992_0.webp
Idavanje Garsonjera namjestena
  • Dodatno Za studente
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Budva
600€
/kes/slike/397x338/2022/08/512041_0.webp
Jednosoban stan, Dalamatinska, sa parking mjestom, namješten
  • Stambena kvadratura 40
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
250€
/kes/slike/397x338/2026/03/51585_0.webp
Prodaje se jednosoban stan
  • Dodatno undefined
  • Stanje:
  • Stanovi
  • Podgorica
112000€
/kes/slike/397x338/2024/03/614241_0.webp
Dvosoban luksuzan stan 171m2 sa pogledom na more, Dukley Gardens – Budva